Facebook Miasto ŻoryYoutube Miasto ŻoryInstagram Miasto ŻoryEpuapBIP Żory
Dla niepełnosprawnych ikonaWielkość czcionki ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona
BIP ŻoryDla niepełnosprawnych ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona

Harmonogramy

W listopadzie i grudniu 2021 roku na terenie Żor odpady będą odbierane według nowych harmonogramów dla poszczególnych rejonów. Poniżej zamieszczamy podział miasta na rejony, z wymienieniem wchodzących w ich skład ulic.

  • ŚCISŁE CENTRUM 1 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 142 KBGarncarska (za wyjątkiem numerów: 5, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19 A); Górne Przedmieście, Kacza 3; Klimka; Moniuszki (za wyjątkiem numerów: 24, 24 A, 26, 28, 28 A,B,C,D); Szeptyckiego (za wyjątkiem numerów: 1 i 3, 7, 11, 14 A-B)

  • ŚCISŁE CENTRUM 2 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 142 KBBagnista (za wyjątkiem numeru 2 A-B); Bałdyka; Bramkowa; Dolne Przedmieście, Murarska, Rynek (za wyjątkiem numerów: 15, 15 A-B, 20, 24, 25) ; Szeroka (za wyjątkiem numerów: 8, 26); T. Kościuszki (4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 17, 20)

  • REJON 1 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 141 KBBeskidzka, Bieszczadzka, Brodecka, Karpacka, Lokalna, Pienińska, Statki, Sudecka, Wodzisławska (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 12, 14, 70, 160)

  • REJON 2 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 141 KBBartocka, Boguszowicka, Głęboka, Gwarków, Jankowicka, Kłokocińska, Kolona, Makowa (za wyjątkiem nru 25), Niedzielna, Równa, Skośna, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Świąteczna, Wakacyjna, Wczasowa, Wypoczynkowa

  • REJON 3 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 141 KBBażancia, Chmielna, Daleka, Gminna, Górna, Graniczna, Gryczana, Izerska, Kaczeńców, Klajok, Lasoki, Łąkowa, Niska, Obiegowa, Orkiszowa, Pagórkowa, Plonowa, Pochyła, Ptasia, Skrzeczkowicka, Spadzista, Spichlerzowa, Stroma, Świerklańska

  • REJON 4 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 141 KBBogusławskiego, Bratysławska, Chopina, Drwali, Elsnera, Generała Hallera, Gajowa (za wyjątkiem nru 45), Góreckiego, Karłowicza, Kiepury, Kilara, Kolberga, Kurpińskiego, Lizbońska, Londyńska, Lutosławskiego, Lwowska, Łęgowa, Nowowiejskiego, Paryska, Rzymska, Szymanowskiego, Świętokrzyska, Wiedeńska, Wieniawskiego, Wileńska, Wybickiego

  • REJON 5 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 141 KBChemiczna, Czapli, Folwarecka (za wyjątkiem nru 22), Jęczmienna, Kojzara, Komunalna, Kradziejówka (za wyjątkiem nru 3A), Ogniowa, Perkoza, Poziomkowa, Północna, Pszenna, Rolnicza, Rzeczna, Szczejkowicka, Tymiankowa, Urodzajna, Wspólna, Wysoka, Zdrojowa, Zielona, Żwaka, Żwirowa, Żytnia

  • REJON 6 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 141 KBReja, Rudzka, Rybnicka (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 4, 12, 226, 226A, 247, 249, 259); Sielska, Wiejska, Włościańska, Wygoda (za wyjątkiem nru 13), Ziemska

  • REJON 7 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 141 KBAdlerowiec, Cysterska, Gajdy, H. Buchalików, Jagodowa, Kasztanowa, Kochanowskiego, Krótka, Lazurowa, Pałki, Pańskie Łąki, Polna, Tęczowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zachodnia, Zalew, Żurawinowa

  • REJON 8 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 142 KBAl. A. Krajowej 52, Andersena, Bieżanowskiego, Cegielnia, Dąbrowskiego 23, Dobra, Gałczyńskiego, Gliniana, H. Grudzińskiego, Hańcówka, Herberta, Jesionek, Karola Brzozy, Kominka, Konwaliowa, Kwiatowa (za wyjątkiem nru 10), Leśmiana, Magnolii, Malinowa, Marzeń, Miła, Miłosza, Nałkowskiej (za wyjątkiem nru 33), Piękna, Piwonii, Pogodna (za wyjątkiem nrów: 2,14), Różana, Rzepakowa, Szykowna, Tulipanowa, Widok (za wyjątkiem nru 2), Zakątek, Zbożowa, Żniwna

  • REJON 9 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 142 KB3 Maja (za wyjątkiem numerów: 4, 6), Al.W.P. (za wyjątkiem numeru 1A,B,C), Asnyka, Janasa, Kłapczyka, Konopnickiej, Kraszewskiego, Lokaja, Norwida, Orkana, Orzeszkowej, Prusa, Sienkiewicza, Tuwima, Żeromskiego

  • REJON 10 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 143 KBBursztynowa, Cicha, Gościnna, Kościuszki (od numeru 21 do granicy miasta), Letnia, Ligonia, Lipowa, Mickiewicza, Młyńska, Okrężna 1, Pszczyńska (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 2,4,9,18,52,61A, 65), Rubinowa, Sąsiedzka, Sportowa, Strażacka (za wyjątkiem numeru 24), Strefowa, Wesoła, Zamkowa, Zostawa

  • REJON 11 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 142 KBBema, Błękitna, Brzoskwiniowa, Cytrynowa, Durantów, Dworska, Jabłoniowa, Jadwigi Śląskiej, Leśników, Lompy, Ładna, Mała, Morelowa, Nepomucena, Nowy Dwór, Ogrodnicza, Orzechowa, Pawłowicka, Perłowa, Pileckiego, Podlesie, Południowa, Poranna, Pukowca, Sadowa, Stalmacha, Szmaragdowa, Szoszowska, św. Jadwigi Śląskiej, Turkusowa, Tymana, Wieczorna, Zielna

  • REJON 12 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 143 KBAleja Zjednoczonej Europy 20; Astrów (za wyjątkiem nrów: 8,10), Bazaltowa, Deszczowa, Diamentowa, Granitowa, Kaszubska, Kleszczowska, Kresowa, Łużycka, Małachowskiego, Mazurska, Orawska, Osińska (za wyjątkiem numerów: 66,80), Paderewskiego, Platynowa, Pomorska, Poprzeczna, Serdeczna, Skotnica, Słowackiego, Słowińska, Srebrna, Śląska, Ustronna, Wyjazdowa, Wyzwolenia, Złota

  • REJON 13 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 142 KB11 Listopada, Biskupa, Boryńska, Chabrowa, Fiołkowa, Goliasza, Jasna, Krokusowa, Lawendowa, Leśna, Łowiecka, Ogrodowa, Przyjazna, Pszczyńska 61A, 65 (od ul. Uroczysko), Radosna, Sieroszewskiego, Sosnowa, Strzelecka, Św. Stanisława, Targowa, Urocza, Uroczysko, Wodna, Zacisze, Zaułek

  • REJON 14 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 142 KBAl. Jana Pawła II: 21, 23, 40-40a, 45, 47, 55, 57; Centralna 15, Dębowa, Grabowa, Handlowa (za wyjątkiem nru 1), Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, K. Miarki (za wyjątkiem numerów: 11,11A), Modrzewiowa, Nowa, Prawnicza (za wyjątkiem numerów: 8-24), Raciborskiego, Sądowa (za wyjątkiem numerów: 6, 13), Smutna, Stodolna, Śmieszek, Świerkowa, Topolowa, Weltzla (za wyjątkiem nrów: 9-23), Wierzbowa, Wolności, Zagajnik

  • REJON 15 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 143 KBAkacjowa, Boczna, Brzozowa, Cmentarna, Dworcowa (za wyjątkiem numeru 3-3a), Fabryczna (za wyjątkiem nrów: 10C,14); Gichta, Jarzębinowa, Klonowa, Kolejowa (za wyjątkiem numerów: 9, 11, 11a-f), Kopernika, Laskowskiego, M. Oświęcimskich (za wyjątkiem numerów: 25, 40, 40A, 42); Mikołowska, Piaskowa (za wyjątkiem numeru 5 A, B, C, D); Powstańców (za wyjątkiem numeru 2 A), Słoneczna, Stawowa, Traugutta

  • REJON 16 - - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 142 KBBankowa 14, Baranowicka, Biesiadna (za wyjątkiem numeru 5C), Damrota, Familijna, Gawliny, Główna, Grzybowa, Hupki, Jesienna (za wyjątkiem nru 1), Krzyżowicka, Mikołajca, Osińska 101, 103, Owocowa, Rodzinna, Sikorskiego 39, 42, 44, 45, 65, 68, Spółdzielcza (za wyjątkiem numerów: 5, 19, 21, 25); Szkolna, Warszowicka, Wiosenna, Za Targiem, Zimowa (za wyjątkiem numeru 9)

W listopadzie i grudniu 2021 roku na terenie Żor odpady będą odbierane według nowych harmonogramów dla poszczególnych rejonów. Poniżej zamieszczamy podział miasta na rejony, z wymienieniem wchodzących w ich skład ulic.

  • Zabudowa wielorodzinna IFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 110 KBAleja Wojska Polskiego, os. Korfantego, os. Sikorskiego, os. Sikorskiego 9M, Osińska 80, Promienna 5, 7

  • Zabudowa wielorodzinna IIFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 109 KBos. 700-lecia, os. Powstańców Śląskich, os. Pawlikowskiego, os. Księcia Władysława, Al. Armii Krajowej 31, ul. Sokola 2, 4, 6, ul. Orla 1-3 oraz 9 i 10, ul. Jastrzębia 2 i 4, ul. Widok 2, ul. Gajowa 45C-45I, ul. Giedroycia 5, ul. Nałkowskiej 33, ul. Piastów Górnośląskich 4

  • Zabudowa wielorodzinna III - wspólnoty mieszkanioweFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 115 KBWeltzla 9-23, Prawnicza 8-24, Boczna 4, 5, 7 A-D, 9, 11 A-D, 13; Centralna 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Centralna 4 (dotyczy wyłącznie odbioru plastiku i makulatury); Handlowa 1; Fabryczna 10 C; Kolejowa 11, 11 A-F; os. Gwarków; Piaskowa 5 A, B, C, D; Rybnicka 12 (tylko odpady zmieszane); Sądowa 6; Strażacka 24; Szczęśliwa 4, 6, 8, 10, 12; Wodzisławska 12, 14; Astrów 8 i 10; al. Zjednoczonej Europy 29; Biesiadna 5C; Brzozowa 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Centralna 4 (poza odpadami segregowanymi), 19, 21; Dworcowa 3-3a; Fabryczna 14; Folwarecka 22; Gwarków 5, 13; Jesienna 1; Karola Miarki 11, 11 A; Kolejowa 9; Kwiatowa 10; Kradziejówka 3A, Makowa 25; Męczenników Oświęcimskich 25; 3 Maja 4,6; Osińska 66; Powstańców 2A; Pogodna 2 i 14, Promienna 6; Rybnicka 4, 12 (poza odpadami zmieszanymi), 226, 226A, 247, 249, 259; Sądowa 13; Spółdzielcza 5, 19, 21, 25; Strażacka 4; Wodzisławska 70, 160; Wygoda 13; Zimowa 9

  • Zabudowa wielorodzinna IV - wspólnoty mieszkaniowe w samym centrum miastaFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 112 KBAl. Niepodległości 1; Garncarska 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19A; T. Kościuszki 1; Moniuszki 28, 28 A, B, C, D; Rynek 24, 25 (tylko odpady zmieszane); Zgaślika 1, 3 (tylko odpady zmieszane); al. Wojska Polskiego 1A, B, C; al. Niepodległości 2, 3; Bałdyka 2; Bagnista 2 A-B; Biskupa 36 i 38; Garncarska 5, 8; Górne Przedmieście 7a, 8; Koszarowa 1-3, 4; Męczenników Oświęcimskich 40, 40A, 42; Moniuszki 9, 10, 15, 24, 24A, 26; Pszczyńska 2, 4, 9, 18, 52; Rynek 15, 15 A-B, 20, 24, 25 (poza odpadami zmieszanymi); Szeptyckiego 1 i 3, 7, 10, 11, 12, 14 A-B; Szeroka 8, 26; T. Kościuszki 22; Zgaślika 1 i 3 (poza odpadami zmieszanymi), 3a

Od 1 stycznia 2021 roku na terenie Żor odpady będą odbierane według nowych harmonogramów dla poszczególnych rejonów. Poniżej zamieszczamy podział miasta na rejony, z wymienieniem wchodzących w ich skład ulic.

  • ŚCISŁE CENTRUM 1 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBGarncarska (za wyjątkiem numerów: 5, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19 A); Górne Przedmieście, Kacza 3; Klimka; Moniuszki (za wyjątkiem numerów: 24, 24 A, 26, 28, 28 A,B,C,D); Szeptyckiego (za wyjątkiem numerów: 1 i 3, 7, 11, 14 A-B)

  • ŚCISŁE CENTRUM 2 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBagnista (za wyjątkiem numeru 2 A-B); Bałdyka; Bramkowa; Dolne Przedmieście, Murarska, Rynek (za wyjątkiem numerów: 15, 15 A-B, 20, 24, 25) ; Szeroka (za wyjątkiem numerów: 8, 26); T. Kościuszki (4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 17, 20)

  • REJON 1 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 833 KBBeskidzka, Bieszczadzka, Brodecka, Karpacka, Lokalna, Pienińska, Statki, Sudecka, Wodzisławska (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 12, 14, 70, 160)

  • REJON 2 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 834 KBBartocka, Boguszowicka, Głęboka, Gwarków, Jankowicka, Kłokocińska, Kolona, Makowa (za wyjątkiem nru 25), Niedzielna, Równa, Skośna, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Świąteczna, Wakacyjna, Wczasowa, Wypoczynkowa

  • REJON 3 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBażancia, Chmielna, Daleka, Gminna, Górna, Graniczna, Gryczana, Izerska, Kaczeńców, Klajok, Lasoki, Łąkowa, Niska, Obiegowa, Orkiszowa, Pagórkowa, Plonowa, Pochyła, Ptasia, Skrzeczkowicka, Spadzista, Spichlerzowa, Stroma, Świerklańska

  • REJON 4 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBogusławskiego, Bratysławska, Chopina, Drwali, Elsnera, Generała Hallera, Gajowa (za wyjątkiem nru 45), Góreckiego, Karłowicza, Kiepury, Kilara, Kolberga, Kurpińskiego, Lizbońska, Londyńska, Lutosławskiego, Lwowska, Łęgowa, Nowowiejskiego, Paryska, Rzymska, Szymanowskiego, Świętokrzyska, Wiedeńska, Wieniawskiego, Wileńska, Wybickiego

  • REJON 5 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBChemiczna, Czapli, Folwarecka (za wyjątkiem nru 22), Jęczmienna, Kojzara, Komunalna, Kradziejówka (za wyjątkiem nru 3A), Ogniowa, Perkoza, Poziomkowa, Północna, Pszenna, Rolnicza, Rzeczna, Szczejkowicka, Tymiankowa, Urodzajna, Wspólna, Wysoka, Zdrojowa, Zielona, Żwaka, Żwirowa, Żytnia

  • REJON 6 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 845 KBReja, Rudzka, Rybnicka (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 4, 12, 226, 226A, 247, 249, 259); Sielska, Wiejska, Włościańska, Wygoda (za wyjątkiem nru 13), Ziemska

  • REJON 7 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 840 KBAdlerowiec, Cysterska, Gajdy, H. Buchalików, Jagodowa, Kasztanowa, Kochanowskiego, Krótka, Lazurowa, Pałki, Pańskie Łąki, Polna, Tęczowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zachodnia, Zalew, Żurawinowa

  • REJON 8 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 842 KBAl. A. Krajowej 52, Andersena, Bieżanowskiego, Cegielnia, Dąbrowskiego 23, Dobra, Gałczyńskiego, Gliniana, H. Grudzińskiego, Hańcówka, Herberta, Jesionek, Karola Brzozy, Kominka, Konwaliowa, Kwiatowa (za wyjątkiem nru 10), Leśmiana, Magnolii, Malinowa, Marzeń, Miła, Miłosza, Nałkowskiej (za wyjątkiem nru 33), Piękna, Piwonii, Pogodna (za wyjątkiem nrów: 2,14), Różana, Rzepakowa, Szykowna, Tulipanowa, Widok (za wyjątkiem nru 2), Zakątek, Zbożowa, Żniwna

  • REJON 9 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 781 KB3 Maja (za wyjątkiem numerów: 4, 6), Al.W.P. (za wyjątkiem numeru 1A,B,C), Asnyka, Janasa, Kłapczyka, Konopnickiej, Kraszewskiego, Lokaja, Norwida, Orkana, Orzeszkowej, Prusa, Sienkiewicza, Tuwima, Żeromskiego

  • REJON 10 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 783 KBBursztynowa, Cicha, Gościnna, Kościuszki (od numeru 21 do granicy miasta), Letnia, Ligonia, Lipowa, Mickiewicza, Młyńska, Okrężna 1, Pszczyńska (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 2,4,9,18,52,61A, 65), Rubinowa, Sąsiedzka, Sportowa, Strażacka (za wyjątkiem numeru 24), Strefowa, Wesoła, Zamkowa, Zostawa

  • REJON 11 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 781 KBBema, Błękitna, Brzoskwiniowa, Cytrynowa, Durantów, Dworska, Jabłoniowa, Jadwigi Śląskiej, Leśników, Lompy, Ładna, Mała, Morelowa, Nepomucena, Nowy Dwór, Ogrodnicza, Orzechowa, Pawłowicka, Perłowa, Pileckiego, Podlesie, Południowa, Poranna, Pukowca, Sadowa, Stalmacha, Szmaragdowa, Szoszowska, św. Jadwigi Śląskiej, Turkusowa, Tymana, Wieczorna, Zielna

  • REJON 12 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBAleja Zjednoczonej Europy 20; Astrów (za wyjątkiem nrów: 8,10), Bazaltowa, Deszczowa, Diamentowa, Granitowa, Kaszubska, Kleszczowska, Kresowa, Łużycka, Małachowskiego, Mazurska, Orawska, Osińska (za wyjątkiem numerów: 66,80), Paderewskiego, Platynowa, Pomorska, Poprzeczna, Serdeczna, Skotnica, Słowackiego, Słowińska, Srebrna, Śląska, Ustronna, Wyjazdowa, Wyzwolenia, Złota

  • REJON 13 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MB11 Listopada, Biskupa, Boryńska, Chabrowa, Fiołkowa, Goliasza, Jasna, Krokusowa, Lawendowa, Leśna, Łowiecka, Ogrodowa, Przyjazna, Pszczyńska 61A, 65 (od ul. Uroczysko), Radosna, Sieroszewskiego, Sosnowa, Strzelecka, Św. Stanisława, Targowa, Urocza, Uroczysko, Wodna, Zacisze, Zaułek

  • REJON 14 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 695 KBAl. Jana Pawła II: 21, 23, 40-40a, 45, 47, 55, 57; Centralna 15, Dębowa, Grabowa, Handlowa (za wyjątkiem nru 1), Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, K. Miarki (za wyjątkiem numerów: 11,11A), Modrzewiowa, Nowa, Prawnicza (za wyjątkiem numerów: 8-24), Raciborskiego, Sądowa (za wyjątkiem numerów: 6, 13), Smutna, Stodolna, Śmieszek, Świerkowa, Topolowa, Weltzla (za wyjątkiem nrów: 9-23), Wierzbowa, Wolności, Zagajnik

  • REJON 15 - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBAkacjowa, Boczna, Brzozowa, Cmentarna, Dworcowa (za wyjątkiem numeru 3-3a), Fabryczna (za wyjątkiem nrów: 10C,14); Gichta, Jarzębinowa, Klonowa, Kolejowa (za wyjątkiem numerów: 9, 11, 11a-f), Kopernika, Laskowskiego, M. Oświęcimskich (za wyjątkiem numerów: 25, 40, 40A, 42); Mikołowska, Piaskowa (za wyjątkiem numeru 5 A, B, C, D); Powstańców (za wyjątkiem numeru 2 A), Słoneczna, Stawowa, Traugutta

  • REJON 16 - - harmonogramFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBankowa 14, Baranowicka, Biesiadna (za wyjątkiem numeru 5C), Damrota, Familijna, Gawliny, Główna, Grzybowa, Hupki, Jesienna (za wyjątkiem nru 1), Krzyżowicka, Mikołajca, Osińska 101, 103, Owocowa, Rodzinna, Sikorskiego 39, 42, 44, 45, 65, 68, Spółdzielcza (za wyjątkiem numerów: 5, 19, 21, 25); Szkolna, Warszowicka, Wiosenna, Za Targiem, Zimowa (za wyjątkiem numeru 9)

Od 1 stycznia 2021 roku na terenie Żor odpady będą odbierane według nowych harmonogramów dla poszczególnych rejonów. Poniżej zamieszczamy podział miasta na rejony, z wymienieniem wchodzących w ich skład ulic.

  • Zabudowa wielorodzinna IFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 111 KBAleja Wojska Polskiego, os. Korfantego, os. Sikorskiego, os. Sikorskiego 9M, Osińska 80, Promienna 5, 7

  • Zabudowa wielorodzinna IIFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 115 KBos. 700-lecia, os. Powstańców Śląskich, os. Pawlikowskiego, os. Księcia Władysława, Al. Armii Krajowej 31, ul. Sokola 2, 4, 6, ul. Orla 1-3 oraz 9 i 10, ul. Jastrzębia 2 i 4, ul. Widok 2, ul. Gajowa 45C-45I, ul. Giedroycia 5, ul. Nałkowskiej 33, ul. Piastów Górnośląskich 4

  • Zabudowa wielorodzinna III - wspólnoty mieszkanioweFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 132 KBWeltzla 9-23, Prawnicza 8-24, Boczna 4, 5, 7 A-D, 9, 11 A-D, 13; Centralna 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Centralna 4 (dotyczy wyłącznie odbioru plastiku i makulatury); Handlowa 1; Fabryczna 10 C; Kolejowa 11, 11 A-F; os. Gwarków; Piaskowa 5 A, B, C, D; Rybnicka 12 (tylko odpady zmieszane); Sądowa 6; Strażacka 24; Szczęśliwa 4, 6, 8, 10, 12; Wodzisławska 12, 14; Astrów 8 i 10; al. Zjednoczonej Europy 29; Biesiadna 5C; Brzozowa 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Centralna 4 (poza odpadami segregowanymi), 19, 21; Dworcowa 3-3a; Fabryczna 14; Folwarecka 22; Gwarków 5, 13; Jesienna 1; Karola Miarki 11, 11 A; Kolejowa 9; Kwiatowa 10; Kradziejówka 3A, Makowa 25; Męczenników Oświęcimskich 25; 3 Maja 4,6; Osińska 66; Powstańców 2A; Pogodna 2 i 14, Promienna 6; Rybnicka 4, 12 (poza odpadami zmieszanymi), 226, 226A, 247, 249, 259; Sądowa 13; Spółdzielcza 5, 19, 21, 25; Strażacka 4; Wodzisławska 70, 160; Wygoda 13; Zimowa 9

  • Zabudowa wielorodzinna IV - wspólnoty mieszkaniowe w samym centrum miastaFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 143 KBAl. Niepodległości 1; Garncarska 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19A; T. Kościuszki 1; Moniuszki 28, 28 A, B, C, D; Rynek 24, 25 (tylko odpady zmieszane); Zgaślika 1, 3 (tylko odpady zmieszane); al. Wojska Polskiego 1A, B, C; al. Niepodległości 2, 3; Bałdyka 2; Bagnista 2 A-B; Biskupa 36 i 38; Garncarska 5, 8; Górne Przedmieście 7a, 8; Koszarowa 1-3, 4; Męczenników Oświęcimskich 40, 40A, 42; Moniuszki 9, 10, 15, 24, 24A, 26; Pszczyńska 2, 4, 9, 18, 52; Rynek 15, 15 A-B, 20, 24, 25 (poza odpadami zmieszanymi); Szeptyckiego 1 i 3, 7, 10, 11, 12, 14 A-B; Szeroka 8, 26; T. Kościuszki 22; Zgaślika 1 i 3 (poza odpadami zmieszanymi), 3a

Mieszkańcy Żor mogą już skorzystać z aplikacji EcoHarmonogram. To bardzo przydatne narzędzie, które po zainstalowaniu na telefonie komórkowym przypomni o terminie wywozu odpadów, poinformuje o zmianie w harmonogramie ich odbioru, a także da szybką odpowiedź w razie wątpliwości, do jakiego pojemnika należy wrzucić dany odpad.

EcoHarmonogram jest darmową aplikacją do ściągnięcia na systemy operacyjne: Android, Windows Phone i Ios. 

Pobierz EcoHarmonogram

Instrukcja instalacji i obsługi aplikacji

 

Od 1 stycznia 2020 roku na terenie Żor odpady będą odbierane według nowych harmonogramów dla poszczególnych rejonów. Poniżej zamieszczamy podział miasta na rejony, z wymienieniem wchodzących w ich skład ulic.

  • ŚCISŁE CENTRUM 1Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBGarncarska (za wyjątkiem numerów: 5, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19 A); Górne Przedmieście, Kacza 3; Klimka; Moniuszki (za wyjątkiem numerów: 24, 24 A, 26, 28, 28 A,B,C,D); Szeptyckiego (za wyjątkiem numerów: 1 i 3, 7, 11, 14 A-B)

  • ŚCISŁE CENTRUM 2Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBagnista (za wyjątkiem numeru 2 A-B); Bałdyka; Bramkowa; Dolne Przedmieście, Murarska, Rynek (za wyjątkiem numerów: 15, 15 A-B, 20, 24, 25) ; Szeroka (za wyjątkiem numerów: 8, 26); T. Kościuszki (4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 17, 20)

  • REJON 1Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBeskidzka, Bieszczadzka, Brodecka, Karpacka, Lokalna, Pienińska, Statki, Sudecka, Wodzisławska (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 12, 14, 50, 70, 160)

  • REJON 2Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBartocka, Boguszowicka, Głęboka, Gwarków, Jankowicka, Kłokocińska, Kolona, Makowa (za wyjątkiem numeru 25), Niedzielna, Równa, Skośna, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Świąteczna, Wakacyjna, Wczasowa, Wypoczynkowa

  • REJON 3Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBażancia, Chmielna, Daleka, Gminna, Górna, Graniczna, Gryczana, Izerska, Kaczeńców, Klajok, Lasoki, Łąkowa, Niska, Obiegowa, Orkiszowa, Pagórkowa, Plonowa, Pochyła, Ptasia, Skrzeczkowicka, Spadzista, Spichlerzowa, Stroma, Świerklańska

  • REJON 4Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBogusławskiego, Bratysławska, Chopina, Drwali, Elsnera, Gajowa, Góreckiego, Karłowicza, Kiepury, Kilara, Kolberga, Lizbońska, Londyńska, Lutosławskiego, Lwowska, Łęgowa, Nowowiejskiego, Paryska, Rzymska, Szymanowskiego, Świętokrzyska, Wiedeńska, Wieniawskiego, Wileńska, Wybickiego

  • REJON 5Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBChemiczna, Czapli, Folwarecka, Jęczmienna, Kojzara, Komunalna, Kradziejówka, Ogniowa, Perkoza, Poziomkowa, Północna, Pszenna, Rolnicza, Rzeczna, Szczejkowicka, Tymiankowa, Wspólna, Wysoka, Zdrojowa, Zielona, Żwaka, Żwirowa, Żytnia

  • REJON 6Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBReja, Rudzka, Rybnicka (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 4, 12, 226, 226A, 247, 249, 259); Sielska, Wiejska, Włościańska

  • REJON 7Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBAdlerowiec, Gajdy, H. Buchalików, Jagodowa, Kasztanowa, Kochanowskiego, Krótka, Lazurowa, Pałki, Pańskie Łąki, Polna, Tęczowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zachodnia, Zalew, Żurawinowa

  • REJON 8Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBAl. A. Krajowej 52, Andersena, Bieżanowskiego, Cegielnia, Dąbrowskiego 23, Dobra, Gałczyńskiego, Gliniana, H. Grudzińskiego, Hańcówka, Herberta, Jesionek, Karola Brzozy, Kominka, Konwaliowa, Kwiatowa, Leśmiana, Magnolii, Malinowa, Marzeń, Miła, Miłosza, Nałkowskiej, Piękna, Piwonii, Pogodna, Różana, Rzepakowa, Szykowna, Tulipanowa, Widok, Zakątek, Zbożowa, Żniwna

  • REJON 9Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MB3 Maja (za wyjątkiem numerów: 4, 6), Al.W.P. (za wyjątkiem numeru 1A,B,C), Asnyka, Janasa, Kłapczyka, Konopnickiej, Kraszewskiego, Lokaja, Norwida, Orkana, Orzeszkowej, Prusa, Sienkiewicza, Tuwima, Żeromskiego

  • REJON 10Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBursztynowa, Cicha, Gościnna, Kościuszki (od numeru 21 do granicy miasta), Letnia, Ligonia, Lipowa, Mickiewicza, Młyńska, Okrężna 1, Pszczyńska (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 2,4,9,18,52,61A, 65), Rubinowa, Sąsiedzka, Sportowa, Strażacka (za wyjątkiem numeru 24), Strefowa, Wesoła, Zamkowa, Zostawa

  • REJON 11Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBema, Błękitna, Brzoskwiniowa, Cytrynowa, Durantów, Dworska, Jabłoniowa, Janke-Waltera, Leśników, Lompy, Ładna, Mała, Morelowa, Nepomucena, Nowy Dwór, Ogrodnicza, Orzechowa, Pawłowicka, Perłowa, Pileckiego, Podlesie, Południowa, Poranna, Pukowca, Sadowa, Stalmacha, Szmaragdowa, Szoszowska, Turkusowa, Zielna,

  • REJON 12Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBAleja Zjednoczonej Europy 20; Astrów (za wyjątkiem numeru 10), Bazaltowa, Deszczowa, Diamentowa, Granitowa, Kaszubska, Kleszczowska, Kresowa, Łużycka, Małachowskiego, Mazurska, Orawska, Osińska (za wyjątkiem numerów: 66,80), Paderewskiego, Platynowa, Pomorska, Poprzeczna, Serdeczna, Skotnica, Słowackiego, Słowińska, Srebrna, Śląska, Ustronna, Wyjazdowa, Wyzwolenia, Złota

  • REJON 13Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MB11 Listopada, Biskupa, Boryńska, Chabrowa, Fiołkowa, Goliasza, Jasna, Krokusowa, Lawendowa, Leśna, Łowiecka, Ogrodowa, Przyjazna, Pszczyńska 61A, 65 (od ul. Uroczysko), Radosna, Sieroszewskiego, Sosnowa, Strzelecka, Św. Stanisława, Targowa, Urocza, Uroczysko, Wodna, Zacisze, Zaułek

  • REJON 14Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBAl. Jana Pawła II: 21, 23, 40-40a, 45, 47, 55, 57; Dębowa, Grabowa, Handlowa (za wyjątkiem numeru 1), Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, K. Miarki (za wyjątkiem numerów: 11,11A), Modrzewiowa, Nowa, Prawnicza (za wyjątkiem numerów: 20, 22, 24), Raciborskiego, Sądowa (za wyjątkiem numerów: 6, 13), Smutna, Stodolna, Śmieszek, Świerkowa, Topolowa, Weltzla, Wierzbowa, Wolności, Zagajnik

  • REJON 15Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBAkacjowa, Boczna, Brzozowa, Cmentarna, Dworcowa (za wyjątkiem numeru 3-3a), Fabryczna (za wyjątkiem numeru 10C,14); Gichta, Jarzębinowa, Klonowa, Kolejowa (za wyjątkiem numerów: 9, 11, 11a-f), Kopernika, Laskowskiego, M. Oświęcimskich (za wyjątkiem numerów: 25, 40, 40A, 42); Mikołowska, Piaskowa (za wyjątkiem numeru 5 A, B, C, D); Powstańców (za wyjątkiem numeru 2 A), Słoneczna, Stawowa, Traugutta

  • REJON 16Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBankowa 14, Baranowicka, Biesiadna (za wyjątkiem numeru 5C), Damrota, Familijna, Główna, Grzybowa, Hupki, Jesienna (za wyjątkiem numeru 1), Krzyżowicka, Mikołajca, Osińska 101, 103, Owocowa, Rodzinna, Sikorskiego 39, 42, 44, 45, 65, 68, Spółdzielcza (za wyjątkiem numerów: 5, 19, 21, 25); Szkolna, Warszowicka, Wiosenna, Za Targiem, Zimowa (za wyjątkiem numeru 9).

Od 1 stycznia 2020 roku na terenie Żor odpady będą odbierane według nowych harmonogramów dla poszczególnych rejonów. Poniżej zamieszczamy podział miasta na rejony, z wymienieniem wchodzących w ich skład ulic.

  • Zabudowa wielorodzinna IFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 615 KBAleja Wojska Polskiego, os. Korfantego, os. Sikorskiego, os. Sikorskiego 9M, Osińska 80, Promienna 5, 7

  • Zabudowa wielorodzinna IIFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 614 KB700-lecia, os. Powstańców Śląskich, os. Pawlikowskiego, os. Księcia Władysława, ul. Sokola 2,4,6

  • Wspólnoty mieszkaniowe IFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 718 KBBoczna 4, 5, 7 A-D, 9, 11 A-D, 13; Centralna 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Handlowa 1; Fabryczna 10 C; Kolejowa 11, 11 A-F; os. Gwarków; Piaskowa 5 A, B, C, D; Rybnicka 12 (tylko odpady zmieszane); Sądowa 6; Strażacka 24; Szczęśliwa 4, 6, 8, 10, 12; Wodzisławska 12, 14; Astrów 10; al. Zjednoczonej Europy 29 A; Weltzla 9-23; Biesiadna 5C; Brzozowa 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Centralna 4 (papier, plastik 1 X w tyg.), 19, 21; Dworcowa 3-3a; Fabryczna 14; Folwarecka 22; Gwarków 5, 13; Jerzego Giedroycia 5; Jesienna 1; Karola Miarki 11, 11 A; Kolejowa 9; Kwiatowa 10; Makowa 25; Męczenników Oświęcimskich 25; 3 Maja 4,6; Osińska 66; Piastów Górnośląskich 4; Powstańców 2A; Pogodna 2; Prawnicza 20, 22, 24; Promienna 6; Rybnicka 4, 12, 226, 226A, 247, 249, 259; Sądowa 13; Spółdzielcza 5, 19, 21, 25; Strażacka 4; Wodzisławska 50, 70, 160; Wygoda 13; Zimowa 9

  • Wspólnoty mieszkaniowe IIFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 808 KBNiepodległości 1; Garncarska 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19A; T. Kościuszki 1; Moniuszki 28, 28 A, B, C, D; Rynek 24, 25 (tylko odpady zmieszane); Zgaślika 1, 3 (tylko odpady zmieszane); al. Wojska Polskiego 1A, B, C; al. Niepodległości 2, 3; Bałdyka 2; Bagnista 2 A-B; Biskupa 36; Garncarska 5, 8; Górne Przedmieście 7a, 8; Koszarowa 1-3, 4; M. Oświęcimskich 40, 40A, 42; Moniuszki 9, 10, 15, 24, 24A, 26; Pszczyńska 2, 4, 9, 18, 52; Rynek 15, 15 A-B, 20, 24, 25; Szeptyckiego 1 i 3, 7, 10, 11, 12, 14 A-B; Szeroka 8, 26; T. Kościuszki 22; Zgaślika 1, 3, 3a

Od 1 stycznia 2019 roku na terenie Żor odpady będą odbierane według harmonogramów dla poszczególnych rejonów. Poniżej zamieszczamy podział miasta na rejony, z wymienieniem wchodzących w ich skład ulic.

  • ŚCISŁE CENTRUM 1Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBGarncarska (za wyjątkiem numerów: 5, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19 A), Górne Przedmieście, Moniuszki (za wyjątkiem numerów: 24, 24 A, 26, 28, 28 A,B,C,D) ; Klimka, Szeptyckiego (za wyjątkiem numerów: 1 i 3, 7, 11, 14 A-B); Kacza 3
  • ŚCISŁE CENTRUM 2Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBSzeroka (za wyjątkiem numerów: 8, 26), Murarska, Rynek (za wyjątkiem numerów: 15, 15 A-B, 20, 24, 25), Bagnista (za wyjątkiem numeru 2 A-B), Bałdyka, Bramkowa, T. Kościuszki (4,5,6,7,8,10,14,17,20), Dolne Przedmieście
  • REJON 1Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBWodzisławska (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 12, 14, 50, 70, 160), Św. Stanisława, Boryńska
  • REJON 2Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBSpokojna, Spacerowa, Wypoczynkowa, Wakacyjna, Niedzielna, Świąteczna, Wczasowa, Gwarków, Kłokocińska, Skośna, Równa, Kolona, Starowiejska, Boguszowicka, Jankowicka
  • REJON 3Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBMakowa ( za wyjątkiem numeru 25), Bartocka, Ptasia, Skrzeczkowicka, Klajok, Bażancia, Lasoki, Lokalna, Plonowa, Graniczna, Górna, Izerska, Brodecka, Świerklańska, Kaczeńców, Obiegowa, Pagórkowa, Daleka, Statki, Karpacka, Beskidzka, Sudecka
  • REJON 4Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBChmielna, Głęboka, Gminna, Gryczana, Jęczmienna, Łąkowa, Orkiszowa, Pochyła, Poziomkowa, Pszenna, Rolnicza (cała), Stroma, Wysoka, Żytnia, Spadzista, Niska, Tymiankowa
  • REJON 5Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBratysławska, Chopina, Kiepury, Drwali, Elsnera, Nowowiejskiego, Gajowa, Góreckiego, Karłowicza, Kilara, Kolberga, Lizbońska, Londyńska, Lutosławskiego, Paryska, Rzymska, Szymanowskiego, Świętokrzyska, Wieniawskiego, Wybickiego, Bogusławskiego, Wileńska, Lwowska, Al. Jana Pawła II 21, 23, 40-40a, 45, 47, 55, 57; Handlowa, Prawnicza (za wyjątkiem numerów: 20, 22, 24); Sądowa (za wyjątkiem numerów: 6, 13)
  • REJON 6Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBRybnicka (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 4, 226, 226A, 249, 259), Pawła Lokaja, Szczejkowicka, Kolejowa (za wyjątkiem numerów : 11, 11a-f, 9), Zielona, Żwaka, Kradziejówka, Rzeczna, Północna, Perkoza, Czapli, Komunalna, Wspólna
  • REJON 7Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBAdlerowiec, H. Buchalików, Jagodowa, Kasztanowa, Kochanowskiego, Krótka, Lazurowa, Pańskie Łąki, Tęczowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zalew, Żurawinowa, 3 Maja (za wyjątkiem numerów: 4,6), Zachodnia
  • REJON 8Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBWł. Pałki, Polna, Reja, Rudzka, Sielska, Wiejska, Włościańska, Folwarecka (cała), Kojzara, Zdrojowa, Ogniowa, Żwirowa
  • REJON 9Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBKłapczyka, Konopnickiej, Zakątek, Zbożowa, Kominka, Hańcówka, Malinowa, Piwonii, Magnolii, Rzepakowa, Różana, Tulipanowa, Żniwna, Dąbrowskiego 23, Cegielnia, Al. W. P. (za wyjątkiem numeru 1 A,B,C), Miła, Dobra, Widok, Konwaliowa, Jesionek, Bieżanowskiego
  • REJON 10Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBA. Krajowej 52, Kwiatowa (za wyjątkiem numeru: 10), Andersena, Piękna, Pogodna, Szykowna, Żeromskiego, Miłosza, Herberta, Leśmiana, Gałczyńskiego, Nałkowskiej, Grudzińskiego, Janasa, Kraszewskiego, Tuwima, Asnyka, Orzeszkowej, Norwida, Orkana, Prusa, Sienkiewicza
  • REJON 11Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBPszczyńska (od centrum do granicy miasta, za wyjątkiem numerów: 2, 4, 9, 18, 52), T. Kościuszki (od nru 21 do granicy miasta), Zostawa, Mickiewicza, Wyjazdowa, Wesoła, Sąsiedzka, Okrężna 1, Strażacka (za wyjątkiem numeru 24), Rubinowa, Bursztynowa, Strefowa, Zamkowa, Gościnna
  • REJON 12Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBema, Błękitna, Brzoskwiniowa, Cicha, Durantów, Dworska, Jabłoniowa, Leśników, Letnia, Ligonia, Lipowa, Lompy, Ładna, Mała, Młyńska, Morelowa, Nepomucena, Ogrodnicza, Orzechowa, Podlesie, Południowa, Poranna, Pukowca, Sportowa, Stalmacha, Szmaragdowa, Szoszowska, Turkusowa, Zielna, Perłowa, Pileckiego
  • REJON 13Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBAleja Zjednoczonej Europy 20, Astrów, Osińska (za wyjątkiem numerów: 66, 80), Małachowskiego, Słowackiego, Deszczowa, Słowińska, Diamentowa, Granitowa, Kaszubska, Kleszczowska, Kresowa, Łużycka, Mazurska, Orawska, Paderewskiego, Platynowa, Pomorska, Poprzeczna, Serdeczna, Skotnica, Srebrna, Śląska, Ustronna, Wyzwolenia, Złota
  • REJON 14Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MB11 Listopada, Chabrowa, Fiołkowa, Goliasza, Jasna, Krokusowa, Lawendowa, Leśna, Łowiecka, Przyjazna, Pszczyńska 61A, 65 (od ul. Uroczysko), Radosna, Sieroszewskiego, Sosnowa, Strzelecka, Śmieszek, Targowa, Urocza, Uroczysko, Wodna, Zacisze, Zaułek
  • REJON 15Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBiskupa (za wyjątkiem numeru: 36), Ogrodowa, Stodolna, Nowa, A. Weltzla (za wyjątkiem numerów: 19,23), Dębowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, K.Miarki ( za wyjątkiem numerów: 11, 11 A), Modrzewiowa, Raciborskiego, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wolności, Zagajnik
  • REJON 16Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBAkacjowa, Boczna, Brzozowa, Cmentarna, Dworcowa, Fabryczna (za wyjątkiem numeru 10C), Gichta, Grabowa, Jarzębinowa, Klonowa, Kopernika, Laskowskiego, M. Oświęcimskich (za wyjątkiem numerów: 40, 40 A, 42), Mikołowska, Piaskowa (za wyjątkiem numeru 5 A, B, C, D), Powstańców (za wyjątkiem numeru 2 A), Słoneczna, Stawowa, Traugutta
  • REJON 17Format pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MBBankowa 14, Sikorskiego 39, 42, 44, 45, 65, 68, Osińska 101, 103, Za Targiem, Baranowicka, Biesiadna, Familijna, Główna, Grzybowa, Hupki, Jesienna (za wyjątkiem numeru 1), Krzyżowicka, Owocowa, Rodzinna, Spółdzielcza (za wyjątkiem numerów: 5, 19, 21, 25), Szkolna, Warszowicka, Wiosenna, Zimowa (za wyjątkiem numeru 9)

Harmonogramy odbioru odpadów dla poszczególnych rejonów


  • Pozostałe budynki wielorodzinneFormat pliku: pdf | Rozmiar pliku: 1 MB(Boczna 4, 5, 7 A-D, 9, 11 A-D, 13; Centralna 23; Fabryczna 10 C; Kolejowa 11, 11 a-f; os. Gwarków; Piaskowa 5 A, B, C, D; Sądowa 6; Strażacka 24; Wodzisławska 12, 14; Astrów 10; al. Zjednoczonej Europy 29 A; Weltzla 19, 23; Biesiadna 5C; Brzozowa 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Centralna 4, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Dworcowa 3-3a; Gwarków 5, 13; Jerzego Giedroycia 5; Handlowa 1; Jesienna 1; Karola Miarki 11, 11 A; Kolejowa 9; Kwiatowa 10; Makowa 25; Męczenników Oświęcimskich 25; 3 Maja 4,6; Osińska 66; Powstańców 2A; Pogodna 2; Prawnicza 20, 22, 24; Promienna 6; Rybnicka 4, 226, 226A, 247, 249, 259; Sądowa 13; Spółdzielcza 5, 19, 21, 25; Szczęśliwa 4, 6, 8, 10; Wodzisławska 50, 70, 160; Zimowa 9)