Facebook Miasto ŻoryYoutube Miasto ŻoryInstagram Miasto ŻoryEpuapBIP Żory
Dla niepełnosprawnych ikonaWielkość czcionki ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona
BIP ŻoryDla niepełnosprawnych ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona

Kiermasz zabawek, ubrań i akcesoriów dziecięcych pod murami obronnymi!

Twoje dziecko wyrosło ze wszystkich ubranek? Na półkach kurzą się zapomniane zabawki? A może wkrótce zostaniesz mamą i kompletujesz wyprawkę? Koniecznie wybierz się na Kiermasz artykułów dziecięcych w sobotę, 17 września pod murami obronnymi przy ul. Ogrodowej.

Plakat zawiera ilustracje dzieci na zielono-błękitnym tle oraz informacje dotyczące Kiermaszu artykułów dziecięcych

Kiermasz odbędzie się w godzinach 9:00-12:00 w sobotę, 17 września na terenie Amfiteatru przy Murach Obronnych, usytuowanych między ul. Ogrodową, a ul. Bramkową w Żorach. Udział jest dobrowolny i bezpłatny.
Na kiermasz można przynosić czyste, sprawne i nieuszkodzone zabawki, ubranka, książeczki, puzzle, gry, wózki i akcesoria niemowlęce. Kiermasz odbywa się przede wszystkim bezgotówkowo, na zasadzie ich wymiany, ale organizator zezwala również na transakcje gotówkowe pomiędzy uczestnikami Kiermaszu, jednak nie pośredniczy w takich transakcjach.

Istnieje możliwość bezpłatnej rezerwacji stoiska na terenie Amfiteatru. Wystarczy zgłosić swój udział w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu UM Żory pod numerem telefonu 32 43 48 194. Na zgłoszenia czekamy do 16.09.2022 r. do godziny 13:30. Nie jest to jednak obowiązkowe – można po prostu przyjść i wystawić się na dostępnych miejscach.

Uczestnictwo w akcji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na rozpowszechnianie wizerunku utrwalonego podczas organizowanego Kiermaszu przez Urząd Miasta Żory na stronie internetowej www.zory.pl, profilu Facebookowym, Instagramowym Miasta Żory oraz w magazynach i prasie lokalnej w celu dokonania relacji z wydarzenia, promowania postaw proekologicznych, a także atrakcyjnych miejsc w Żorach.

Organizatorem akcji jest Urząd Miasta Żory. Więcej informacji w Regulaminie.

Przypomnijmy, że amfiteatr pod murami obronnymi powstał w ramach projektu pn. „Renowacja fragmentu murów obronnych w Żorach i przeznaczenie go na cele kulturalne”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Data i godzina
06.09.2022 - 17.09.2022
12:54
Lokalizacja
Rynek w Żorach
Rynek w Żorach
Organizator
Urząd Miasta Żory
Zobacz więcej wydarzeń