Ogłoszenie konkursu Ekologicznego pn. „Chcemy oddychać czystym powietrzem”

Zbliżający się Dzień Ziemi to doskonała okazja, by zaangażować się w działania na rzecz naszej planety, dlatego Gmina Miejska Żory ogłasza konkurs na najlepszy film ekologiczny pod tytułem „Chcemy Oddychać Czystym Powietrzem”.

Plakat promujący konkurs Ekologiczny pn. „CHCEMY ODDYCHAĆ CZYSTYM POWIETRZEM” organizowany przez Gminę Miejską Żory, wraz z informacjami zawartymi w tekście.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Chodzi o stworzenie krótkiego filmu, który nie tylko zainspiruje innych do działania na rzecz ochrony środowiska, ale także pokaże, jak ważne jest dbanie o czyste powietrze dla naszej zdrowej przyszłości.
Temat pracy konkursowej powinien obrazować działania/rozwiązania przyczyniające się do poprawy jakości powietrza, w szczególności do zapobiegania zanieczyszczeniom pochodzącym z tzw. „niskiej emisji".
Praca konkursowa powinna być nie krótsza niż 20 sekund i nie dłuższa niż 180 sekund. W opisie filmu należy zamieścić treść „chcemy oddychać czystym powietrzem". Materiał należy umieścić w serwisie YouTube nadając mu status „Publiczny". Link do filmu należy przesłać drogą elektroniczną na adres Organizatora dotacje@um.zory.pl wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową.
Termin nadsyłania filmów: do 22 kwietnia 2024 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: dron rekreacyjny, czytnik ebooków czy słuchawki bezprzewodowe.

Zachęcamy do wykorzystania swojej kreatywności i pasji filmowej, by wspólnie uczcić Dzień Ziemi i przyczynić się do promowania ekologicznego stylu życia.

Dołączcie do naszej ekologicznej misji! Pokażcie, że małe działania mogą przynieść wielkie zmiany dla naszej planety!