Druga ligowa porażka LKS-u Baranowice-Żory

Druga z rzędu ligowa porażka i spadek na 4. miejsce w ligowej tabeli – to nie był udany weekend dla piłkarzy LKS-u Baranowice-Żory.

Grafika z wynikiem meczu Płomień Ochojec vs LKS Baranowice-Żory 1:0.

Ten mecz zapowiadał się bardzo ciekawie – wszak miało to być spotkanie na szczycie ligowej tabeli Football Center Klasy A. Trzeci w tabeli LKS Baranowice-Żory grał na wyjeździe z wiceliderem tabeli - Płomieniem Ochojec. Niestety po zaciętym meczu żorska drużyna po raz drugi z rzędu zaznała goryczy porażki, przegrywając 0:1. Taki wynik sprawia, że po  6 ligowych kolejka nasz zespół spadł na 4. miejsce w tabeli Klasy A, tracąc do lidera – niepokonanego dotychczas Ruchu Stanowice – już 6 punktów.

Lepiej spisała się II drużyna LKS Baranowice-Żory, która na wyjeździe pokonała Inter II Krostoszowice aż 4:1. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Piotr Tomecki, Kacper Tetla, Radosław Wolant i Krzysztof Miszczyk.