Facebook Miasto ŻoryYoutube Miasto ŻoryInstagram Miasto ŻoryEpuapBIP Żory
Dla niepełnosprawnych ikonaWielkość czcionki ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona
BIP ŻoryDla niepełnosprawnych ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona

Żorska Otwarta Scena Ogniowa – niezwykle efektowna impreza w szczytnym celu!

To będzie bez wątpienia jedna z najbardziej widowiskowych imprez organizowanych w naszym mieście! Już w najbliższą sobotę, 12 marca na Rynku odbędzie się „Żorska Otwarta Scena Ogniowa”. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka na leczenie Kajetana Maciejowskiego - chłopca chorego na Zespół Canavana.

Grafika promująca imprezę z motywem ognia oraz informacjami zawartymi w tekście.

Grafika promująca imprezę z motywem ognia oraz informacjami zawartymi w tekście.

Żorska Otwarta Scena Ogniowa to pokazy fireshow połączone z tzw. open fire, czyli otwartą sceną ogniową. Impreza odbędzie się na żorskim Rynku w sobotę, 12 marca w godzinach 19:00 – 21:00 z inicjatywy miłośników pokazów ogniowych.

Pierwszą częścią imprezy będą programy artystyczne przygotowane przez zaproszone grupy i osoby: Isafirę, Grupę Artystyczną KAMAn, Master Filipsa oraz Tancerzy Ognia Ikar. Natomiast w części drugiej na scenę może wejść każdy, kto ma jakiekolwiek doświadczenie w tańcu z ogniem.

W przerwach od występów konferansjer nawiąże do pełnej ognia historii Żor oraz zaprosi chętnych na scenę. Podczas wydarzenia odbędzie się także zbiórka pieniędzy na Kajetana Maciejowskiego, chłopca chorego na Zespół Canavana. Więcej o Kajetanie można przeczytać tutaj. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Zobacz więcej aktualności