Facebook Miasto ŻoryYoutube Miasto ŻoryInstagram Miasto ŻoryEpuapBIP Żory
Dla niepełnosprawnych ikonaWielkość czcionki ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona
BIP ŻoryDla niepełnosprawnych ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona

I Żorska Konwencja Fitness

Ponad połowa Polaków w ogóle nie uprawia sportu – tę statystykę chce zmienić Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zapraszając mieszkańców i gości z całego regionu na zupełnie nową imprezę, czyli I Żorską Konwencję Fitness. Gwiazdą imprezy, organizowanej w ramach obchodów 750. urodzin Miasta Żory będzie popularny trener-motywator Daniel Qczaj!

Grafika z wizerunkiem Daniela Qczaja oraz informacjami zawartymi w tekście.

Grafika z wizerunkiem Daniela Qczaja oraz informacjami zawartymi w tekście.

To będzie dzień pełen pozytywnych emocji. MOSIR Żory wprowadza do swojego kalendarza nową imprezę poświęcona aktywności fizycznej i zdrowemu trybowi życia. Już w niedzielę, 10 kwietnia w hali miejskiej w Żorach, przy ul. Folwareckiej 10, uczestnicy będą mogli wziąć udział w aż 6 godzinnych zajęciach i warsztatach prowadzonych przez trenerów i szkoleniowców z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą.

Głównym atrakcją rozpoczynającej się o godz. 9:30 imprezy będzie trening z QCZAJ’em! Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych, którego pokochały Polki. Jego niesamowita energia i pozytywne podejście do życia sprawiło, że jest także popularnym instagramowym influencerem i motywatorem. Na swoim profilu na Instagramie zgromadził kilkaset tysiące fanów, których regularnie motywuje do działania i zaraża pozytywną energią i optymizmem. Fanom aktywności fizycznej znane są jego hasła: „ukochoj się z Qczajem” oraz  „jedziemy z tym rzyciem, upocimy, ustękamy i wyćwiczymy cuda”. W swoim programie QCZAJ przybliży uczestnikom temat ćwiczeń, diety, motywacji. Znajdzie się również  czas na zdjęcia, autografy, rozmowy i konkurs z nagrodami.

 

Na tym jednak nie koniec atrakcji! Podczas I Żorskiej Konwencji Fitness będzie też można rozgrzać się w tanecznych rytmach zumby, wysłuchać prelekcji oraz wziąć udział w spotkaniu z ekspertem ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz razem z MartąSikorą spróbować swoich sił w coraz popularniejszym w naszym kraju treningu z nurtu Animal Flow.

 

Na wydarzenie obowiązują dwa rodzaje wejściówek. Bilet ACTIVE upoważnia do wstępu jednej osoby w dniu imprezy oraz gwarantuje: udział we wszystkich warsztatach, zajęciach treningowych, otrzymanie pamiątkowego gadżetu, poczęstunek w strefie Fit Baru oraz zdjęcia i autografy z gwiazdami. Koszt takiego biletu to 77,00 zł. Bilet FAN upoważnia do wstępu jednej osoby w dniu imprezy oraz gwarantuje: bierny udział w programie konwencji – w roli widza oraz zdjęcia i autografy z gwiazdami. Koszt 21,00 zł. Bilety można zakupić przez stronę internetową.

Program godzinowy:

  • 8.30 - 9.35 / Rejestracja wszystkich uczestników
  • 9.45 - 9.55 / Prezentacja programu, zapowiedź gościa przez konferansjera
  • 9.55 - 10:35 / Zumba - Joanna Dziedzic
  • 10.35 - 11.05 / Spotkanie z dietetykiem dr Grzegorzem Zydkiem
  • 11.10 - 12.10 / Trening z QCZAJ'em
  • 12.20 - 13.20 / Czas na rozmowy, zdjęcia i autografy, poczęstunek w strefie Fit Baru, prezentacja punktów wystawienniczych
  • 13.20 - 14.45 / Animal Flow - nowa forma treningu - Marta Sikora

 

Data i godzina
10.04.2022
09:30
Lokalizacja
Hala Sportowa MOSiR w Żorach
Organizator
MOSiR Żory
Zobacz więcej wydarzeń