Facebook Miasto Żory Youtube Miasto Żory Instagram Miasto Żory Epuap BIP Żory Ikona UE
Dla niepełnosprawnych ikona Wielkość czcionki ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona
BIP Żory Dla niepełnosprawnych ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona

16. Żorski Bieg Uliczny

Serdecznie zapraszamy na 16. edycję „Żorskiego Biegu Ulicznego”! To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach, stanowi istotny punkt na biegowej mapie naszego miasta. Zawody odbędą się już 15 października br.

 

Plakat promujący 16. Żorski Bieg Uliczny wraz z informacjami zawartymi w tekście.

Podobnie jak dotychczas, zawodnicy będą mieli okazję zmierzyć się w „Biegu głównym na 10 km”, który posiada atest i przyciąga doświadczonych biegaczy. Dla osób preferujących bardziej rekreacyjne podejście do sportu, przygotowaliśmy również „Bieg po zdrowie na dystansie 2,5 km”. Ograniczona liczba miejsc w każdym z biegów to kolejno 600 osób na 10 km oraz 750 osób na 2,5 km. Z tego względu zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, gdyż decyduje ona o kolejności uczestnictwa, a ograniczone miejsca mogą szybko zostać zajęte. Dlatego nie zwlekajcie z podjęciem decyzji o udziale – zarejestrujcie się już dziś! Zapisać się na bieg główny można na tej stronie, a pod tym odnośnikiem na bieg po zdrowie.

Wszystkich uczestników biegów czekają atrakcyjne pakiety startowe oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie z cennymi nagrodami. Uczestnicy „Biegu głównego” będą mieli okazję rywalizować w aż 13 kategoriach wiekowych, a także w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn.

Ponadto, miłą niespodzianką dla wszystkich uczestników będzie tegoroczny projekt medalu, który zostanie wręczony każdej osobie na mecie. To nie tylko dowód ukończenia trasy, ale także piękna pamiątka z tego niezapomnianego wydarzenia.

Serdecznie zachęcamy do udziału w 16. edycji „Żorskiego Biegu Ulicznego”! Niech to będzie nie tylko sportowe wyzwanie, ale również okazja do wspólnego tworzenia wyjątkowych wspomnień.

Data i godzina
15.10.2023 - 15.10.2023
08:00
Lokalizacja
Hala Sportowa MOSiR w Żorach
Organizator
MOSiR Żory
Zobacz więcej wydarzeń
Oops, an error occurred! Code: 20240228221648aa2021e2