Dla niepełnosprawnych ikona Wielkość czcionki ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona
BIP Żory Ikona UE Dla niepełnosprawnych ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona

Zachęcamy do zgłaszania się do Programu „Ciepłe Mieszkanie”!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił II nabór do programu „Ciepłe Mieszkanie”. Gmina Miejska Żory poszukuje mieszkańców chętnych do udziału w programie.

Grafika prezentująca zasady programu Ciepłe Mieszkanie opisane na stronie: https://czystepowietrze.gov.pl/cieple-mieszkanie-2/

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródła ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. W programie „Ciepłe Mieszkanie” mogą wziąć udział:

a) osoby posiadające tytuł prawny do lokalu mieszkalnego znajdującego się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z istniejącym źródłem ciepła na paliwo stałe o klasie niższej niż 5 klasa;

b) wspólnoty mieszkaniowe w budynkach mieszkalnych od 3 do 7 lokali mieszkalnych.

Zainteresowanych beneficjentów prosimy o kontakt z Wydziałem Zarządzania Energią - Urząd Miasta Żory, Rynek 9, pok. 306, tel. 32 4348138, e-mail: ze@um.zory.pl.

Zobacz więcej aktualności