Warsztaty prowadzili przedstawiciele Fundacji Napraw Sobie Miasto z Katowic. Wzięło w nich udział 15 nauczycieli z żorskich placówek edukacyjnych. Pogłębili oni wiedzę m.in. z zakresu edukacji klimatycznej czy najtrudniejszych obszarów transformacji. Dowiedzieli się jak jakość powietrza wpływa na fizjologię ucznia i nauczyciela, a także jak monitorować jakość powietrza w klasie. Rezultatem warsztatów jest utworzenie w 4 żorskich szkołach kółek zainteresowań o tematyce ekologicznej badających wpływ wyborów energetycznych na środowisko.
Za nami część warsztatów z cyklu „Człowiek - Energia - Środowisko”
Galeria zdjęć z warsztatów z cyklu „Człowiek - Energia - Środowisko”
Uczestnicy i wykładowcy w trakcie warsztatów z cyklu pn. „Człowiek - Energia - Środowisko”.
Uczestnicy i wykładowcy w trakcie warsztatów z cyklu pn. „Człowiek - Energia - Środowisko”.
Uczestnicy i wykładowcy w trakcie warsztatów z cyklu pn. „Człowiek - Energia - Środowisko”.
Uczestnicy i wykładowcy w trakcie warsztatów z cyklu pn. „Człowiek - Energia - Środowisko”.
Uczestnicy i wykładowcy w trakcie warsztatów z cyklu pn. „Człowiek - Energia - Środowisko”.
Uczestnicy i wykładowcy w trakcie warsztatów z cyklu pn. „Człowiek - Energia - Środowisko”.
Uczestnicy i wykładowcy w trakcie warsztatów z cyklu pn. „Człowiek - Energia - Środowisko”.