Moc atrakcji z okazji pierwszych urodzin Galerii Wiślanka

Porady stylistów, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, gry i zabawy dla dzieci przygotowane przez salę zabaw Jupiter, czy pokazy i występy artystyczne – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych z okazji pierwszych urodzin Galerii Wiślanka, działającej w Żorach. Już w najbliższą sobotę, 16 października na gości centrum handlowego czekać będzie niezapomniany dzień pełen rozrywki. Kulminacyjnym elementem programu będzie wyjątkowe wydarzenie 3D Mapping Show, dzięki któremu elewacja Wiślanki ożyje na oczach widzów tworząc spektakularne i niezapomniane widowisko. Atrakcje są bezpłatne!

Na zdjęciu Galeria Wiślanka z lotu ptaka

W październiku ubiegłego roku nastąpił moment, na który czekali nie tylko mieszkańcy Żor, ale także wielu okolicznych miejscowości – otwarto pierwsze w mieście centrum handlowo-rozrywkowe. Z okazji pierwszych urodzin Galeria Wiślanka przygotowała mnóstwo atrakcji dla swoich gości. Już w najbliższą sobotę, 16 października na terenie centrum handlowego będzie miało miejsce wielkie, wspólne świętowanie!

Od godziny 16:00 będzie można skorzystać m.in. z porady profesjonalnego stylisty Kedara Dąbrowskiego, który pomoże dobrać mężczyznom odpowiednie elementy garderoby z nowych kolekcji. Na scenie będzie można podziwiać występy lokalnych artystów – Mażoretek i Cheerleaderek Eksplozja Żory oraz podopiecznych Szkoły Tańca Movimento. Swój pokaz zaprezentują także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Żory.

Wystąpi także żorski zespół „Trio Trola” w składzie: Wiktoria i Hanna Wyszogrodzkie wraz z Michaliną Talagą.

Z kolei dla dzieci przygotowano liczne gry i zabawy wraz z animatorami z sali zabaw Jupiter. Ponadto nie zabraknie także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i wieloma niespodziankami.  – To jednak nie koniec atrakcji. W czasie pierwszych urodzin Galerii odbędzie się także niesamowity pokaz 3D Mapping Show, dzięki któremu niezwykle ozdobna elewacja naszego centrum, nie tylko stanie się jeszcze piękniejsza, ale także ożyje na oczach zgromadzonej na zewnątrz widowni. Jest to innowacyjna, multimedialna projekcja, nowatorskie, audiowizualne show, podczas którego na trójwymiarowym obiekcie, np. na budynku, za pomocą projektora wyświetlany jest statyczny obraz. Widowisko 3D zaprezentujemy aż trzy razy w ciągu dnia, aby mogli je zobaczyć wszyscy nasi goście. Pokazy odbędą się w godzinach 19:00, 20:00 i 21:00. Serdecznie zapraszamy więc do wspólnego świętowania – mówi Anna Ujma, dyrektor Galerii Wiślanka.