Drugi z tegorocznym turniejów piłkarskich, zostanie rozegrany w hali piłkarskiej SP 13 Żory już w najbliższą niedzielę, 6 lutego, w godzinach 9:00 – 15:00. Zmierzą się w nim zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi, reprezentujący następujące kluby: Orzeł Moszczenica, Unia Bieruń, GMKS 21 Nędza, Górnik Boguszowice, SKF Rowień, Górnik Radlin oraz KS Kleszczów Żory. Turniej odbędzie się w reżimie sanitarnym i bez udziału publiczności.
Patronat nad Turniejami Żory Cup objęli: Prezydent Miasta Żory - Waldemar Socha, Przewodniczący Rady Miasta Żory - Piotr Kosztyła oraz Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Rybnik - Andrzej Paulus.