Dla niepełnosprawnych ikona Wielkość czcionki ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona
BIP Żory Ikona UE Dla niepełnosprawnych ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona

Program „Ciepłe Mieszkanie” – zgłoś zainteresowanie do Urzędu Miasta

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił II nabór do programu „Ciepłe Mieszkanie”. Gmina Miejska Żory poszukuje mieszkańców chętnych do udziału w programie.

Grafika prezentująca zasady programu Ciepłe Mieszkanie opisane na stronie: https://czystepowietrze.gov.pl/cieple-mieszkanie-2/

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródła ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. W programie „Ciepłe Mieszkanie” mogą wziąć udział:

a) osoby posiadające tytuł prawny do lokalu mieszkalnego znajdującego się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z istniejącym źródłem ciepła na paliwo stałe o klasie niższej niż 5 klasa;

b) wspólnoty mieszkaniowe w budynkach mieszkalnych od 3 do 7 lokali mieszkalnych.

Zainteresowanych beneficjentów prosimy o kontakt z Wydziałem Zarządzania Energią - Urząd Miasta Żory, Rynek 9, pok. 306, tel. 32 4348138, e-mail: ze@um.zory.pl.

Zobacz więcej aktualności