Kiermasz książek i podręczników!

Masz podręczniki, których już nie potrzebujesz? Masz książki, których już nie czytasz? Przyjdź i wymień je na inne.

Grafika przedstawia książki i napis "Kiermasz książek i podręczników".

W kiermaszu książek i podręczników mogą wziąć udział dzieci i dorośli.

Kiermasz książek odbywać się będzie w godzinach 9:00-12:00 w sobotę, 27 sierpnia na zewnątrz, na terenie Amfiteatru przy Murach Obronnych. Udział jest dobrowolny i bezpłatny.

Istnieje możliwość bezpłatnej rezerwacji stoiska na terenie Amfiteatru. Wystarczy zgłosić swój udział w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu UM Żory pod numerem telefonu 32 43 48 195. Na zgłoszenia czekamy do 26.08.2022 r. do godziny 13:30.

Kiermasz książek odbywa się przede wszystkim bezgotówkowo, na zasadzie ich wymiany, ale organizator zezwala również na transakcje gotówkowe pomiędzy uczestnikami Kiermaszu, jednak nie pośredniczy w takich transakcjach.

Uczestnictwo w akcji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na rozpowszechnianie wizerunku utrwalonego podczas organizowanego Kiermaszu przez Urząd Miasta Żory na stronie internetowej www.zory.pl, profilu Facebookowym, Instagramowym Miasta Żory oraz w magazynach i prasie lokalnej w celu dokonania relacji z wydarzenia, upowszechniania czytelnictwa wśród mieszkańców i promowania atrakcyjnych miejsc w Żorach.

Więcej informacji w Regulaminie.

Organizatorem akcji jest Urząd Miasta Żory.