Zapraszamy do składania ofert na organizację letniego ogródka gastronomicznego na Rynku!

Informujemy, że przetarg ofertowy na dzierżawę terenu pod ogródki gastronomiczne zlokalizowane na płycie Rynku nie został rozstrzygnięty z uwagi na braki formalne złożonych ofert.

Ogródki gastronomiczne na żorskim Rynku

W związku z powyższym Prezydent Miasta Żory zaprasza chętne osoby do składania ofert na organizację letniego ogródka gastronomicznego w okresie od 1 maja do 30 września br.

Oferty można składać do 8 kwietnia 2024 r. do godziny 15:00 w punkcie informacyjnym w Urzędzie Miasta Żory przy Alei Wojska Polskiego 25. Wybór najkorzystniejszej oferty nastąpi z wolnej ręki. Miesięczna stawka czynszu nie może być niższa niż 15 zł netto za metr kwadratowy.

Szczegółowe informacje pod tel. 32 43 48 270.