W jaki sposób oddycha miasto? – Szkoła Podstawowa nr 17 w ogólnopolskim konkursie filmowym „Filmeko”!

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Ligonia wzięła udział w ogólnopolskim konkursie filmowym „Filmeko”, organizowanym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska, pod patronatem honorowym Ministry Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Zdjęcie przedstawia uczniów Szkoły Podstawowej nr 17 w Żorach

Reprezentacja szkoły - CZASOPRZESTRZENNA EKOSIEDEMNASTKA - wykonała już większość zadań konkursowych, takich jak zapoznanie się z tematem, opracowanie go oraz przygotowanie do filmu i - finalnie - nakręcenie go oraz zmontowanie. Ostatnim zadaniem jest promocja stworzonej produkcji.

W jednej ze scen pojawia się nawet nasz miejski bohater - Żorek! Zachęcamy do oglądania, udostępniania i lajkowania!

CZASOPRZESTRZENNA EKOSIEDEMNASTKA: W jaki sposób oddycha miasto? Film konkursowy "Filmeko".