Zobacz nowy spot promocyjny Miasta Żory

„Żory – Miasto kompletne od A do Ż” to hasło przewodnie nowego spotu promocyjnego Miasta Żory! Zapraszamy do oglądania.

Tężnia solankowa w Parku Cegielnia z lotu ptaka. Dookoła zieleń.

Żory pięknieją! W ostatnim czasie zrealizowano w naszym mieście wiele dużych i ważnych inwestycji, które zmieniły jego obraz. W nowym filmie promocyjnym chcieliśmy pokazać jak pięknym i nowoczesnym miastem są obecnie Żory i jak wiele mają do zaoferowania mieszkańcom i inwestorom. Staramy się, by Żory były miastem kompletnym i mam nadzieję, że ten film dobrze to obrazuje  – mówi Adrian Lubszczyk, Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Żory.

Spot promocyjny ukazuje najważniejsze miejsca w Żorach ze względu na komunikację, budownictwo, kulturę, rozrywkę i sport. Zapraszamy do oglądania!

Żory - Miasto kompletne od A do Ż