Facebook Miasto Żory Youtube Miasto Żory Instagram Miasto Żory Epuap BIP Żory

Zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Licytacje, koncerty czy dogoterapia - to tylko niektóre elementy 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żorach. W tym roku pieniądze zbierane są na walkę z sepsą u dzieci i dorosłych.

Plakat promujący 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żorach z informacjami zawartymi w tekście.

31. Finał WOŚP odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia. Siedzibą żorskiego sztabu WOŚP będzie Miejski Ośrodek Kultury Żory, mieszczący się przy ul. Dolne Przedmieście 1. Plan wydarzeń organizowanych w naszym mieście prezentuję się następująco:

Sala Teatralna Miejskiego Ośrodka Kultury:
10:00-13:00
Występy zespołów tanecznych Mok: Step Art, Wisus Dance Studio, Zespół Jagódki, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Reaktywacja, ZPiT "Sari", Voce Segreto, Wesołe Nutki, Klub Piosenki Ballo, Ukraiński Zespół Czornobrywc'i.

Studio Działań Artystycznych:
11:00-13:00
 Warsztaty artystyczne dla dzieci - „Ku zdrowiu”.

Sala Klasyczna:
11:00-15:00
 Miarkowa Kawiarenka - domowe ciasto, ciepłe i zimne napoje.

Sala Baletowa:
12:00-14:00
Dogoterapia z udziałem psów rasy Golden Retriever.

Sala Teatralna:
16:00 Blueset
17:30 LICYTACJA
18:00 The Farsk
19:30 GŁÓWNA LICYTACJA

Scena Plenerowa:
10:00-17:00
Akcja Krwiodastwa

Galeria Wiślanka
15:00-17:00
Warsztaty oraz występy zespołów tanecznych MOK.

Dzień wcześniej - 28 stycznia w Pubie „Czarny Kot”:
20:00 Massive Rap Attack vol. 2 - Essteban, Cheyeno LSB, Brunatny LSB, Wąski z Wydobycia/Grosu, KWK Crew, Loco Martini TRSTC, Manio KDZ x Bless KDZ, Łebski, Tobiasz GCB x Korek, Niedzielson x Jestem Krystian, DJ Malowany.