Zaszczep się na Barbórkę przeciw COVID-19!

Już w najbliższą niedzielę, 28 listopada w naszym mieście odbędzie się kolejna akcja szczepień przeciwko COVID-19 bez wcześniejszej rejestracji, tym razem pod hasłem „Zaszczep się na Barbórkę”.

Plakat promujący akcję szczepień bez konieczności rejestracji z informacjami zawartymi w tekście.

Szczepienia są ogólnodostępne oraz oczywiście bezpłatne. Zaszczepić będzie można się bez konieczności wcześniejszej rejestracji w najbliższą niedzielę, 28 listopada w godzinach 9:00 - 15:00 w Przychodni Miejskiej w Żorach ul. Dąbrowskiego 20 (wjazd od al. Zjednoczonej Europy).

Na wszystkich chętnych będą czekały szczepionki firmy Pfizer oraz Johnson & Johnson. Po przyjęciu pierwszej dawki od razu ustalany będzie także termin drugiej dawki.

Punkt Szczepień jest prowadzony przez Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o.o.