W programie Ekopikniku znajdą się między innymi quizy, gra terenowa i zabawy na świeżym powietrzu, a także zaplanowany na godz. 16.00, spektakl pt. „Hej, siup, dziób w dziób! Czas na zmianę!”. Na uczestników wspólnych działań czekać będą upominki oraz żywe roślinki. Szczegóły na plakacie.
Zapraszamy wszystkich, wstęp wolny!