Wspólne Posiedzenie Komisji Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska, Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Komisji Rewizyjnej

5 grudnia 2023 r. odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska, Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Komisji Rewizyjnej.

Grafika ilustracyjna z napisem Komisje Rady Miasta oraz logiem miasta Żory, a także 5 postaciami siedzącymi przy okrągłym stole

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie obrad.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Uchwalenie porządku obrad.
4. Analiza projektu uchwały budżetowej miasta Żory na 2024 rok oraz projektu Wieloletniej Prognozy Finansowej miasta Żory na lata 2024 – 2047.
5. Zaopiniowanie projektu uchwały budżetowej miasta Żory na 2024 rok oraz projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej miasta Żory na lata 2024 – 2047.
6. Zakończenie obrad.