Urodzinowy Maraton Aktywności

Jedna impreza, trzy różne sportowe aktywności! Z okazji 750. Rocznicy założenia Miasta Żory, MOSiR zaprasza mieszkańców na „Urodzinowy Maraton Aktywności”.

Plakat z wizerunkami instruktorów oraz programem imprezy, opisanym w tekście.

W niedzielę, 21 sierpnia na terenie przy hali sportowej MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej 10 odbędzie się „Urodzinowy Maraton Aktywności”. Impreza rozpocznie się o godz. 10:00, a rejestracja uczestników odbędzie się w godzinach 9:15 - 9:45.

To będzie dzień pełen pozytywnych emocji. „Urodzinowy Maraton Aktywności” to impreza poświęcona aktywności fizycznej i zdrowemu trybowi życia. Na uczestników będą czekały ciekawe zajęcia i wiele niespodzianek. Na początek Joanna Deska zaprosi na zajęcia „Joga Flow”, następnie będzie można obejrzeć pokaz tańca Butterfly, a po nim wziąć udział w treningu funkcjonalnym, który poprowadzi Andrzej Wojtanis. Kolejne punkty programu to „Yoga Dance” oraz „49 Powitań Słońca” w wykonaniu Małgorzaty Kubicy. Imprezę zakończy pokaz tańca Movimento oraz poczęstunek i niespodzianki.

Szczegółowe informacje i załączniki na stronie internetowej MOSiR Żory.