Trwa rejestracja chętnych na Lunch Biznesowy. Ostatnie wolne miejsca!

Już w środę, 13 października w Restauracji Arkadia przy ul. Kolejowej 15 w Żorach odbędzie się Lunch Biznesowy. Na wydarzenie zaprasza Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. Żory wraz z Żorską Izbą Gospodarczą.

Grafika zawierająca informacje zawarte w tekście

Podczas spotkania wystąpią prelegenci:

Bartosz Tyrna - Prezes Zarządu SWIG DELTA PARTNER, 20 letnie doświadczenie w doradzaniu firmom i podmiotom sektora publicznego w pozyskiwaniu środków UE, EOG i innych. Bogate doświadczenie w tworzeniu, ale też realizacji i rozliczaniu projektów inwestycyjnych, doradczych i B+R.

Katarzyna Saluk - Studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, aplikacja komornicza w Izbie Komorniczej w Katowicach, obsługa spółek, ukończone Studia Podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej na kierunku Rachunkowość i Uniwersytecie Śląskim na kierunku Zamówienia Publiczne i Partnerstwo Publiczne Prywatne.

Joanna Moćko-Łazarewicz - Program Coordinator - Silesia Connect, VENTURE CAFÉ WARSAW FOUNDATION
Program:

13:00 - 13:10 powitanie gości
13:10 - 13.40 Nowa perspektywa 2021-27. Finansowanie rozwoju firm.
13:40 - 14:10 Założenia "Polskiego Ładu" i ich wpływ na portfel przedsiębiorcy
14:10 - 14:20 Silesia Connect
14:20 - 15:00 Dyskusja
15:00 - 15:30 Networking

Rejestracja pod linkiem: https://forms.gle/9wd2EC3rcxjYqAPT7  Liczba miejsc jest ograniczona!

Koszt biletu:
20 zł dla klientów korzystających z usług Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz członków Żorskiej Izby Gospodarczej
50 zł dla pozostałej części uczestników