Szukasz pracy? Wydział Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miasta poszukuje dwóch pracowników

W Urzędzie Miasta Żory trwa nabór na dwa wolne stanowiska urzędnicze. Poszukiwane są osoby zainteresowane pracą w wydziale Infrastruktury Miejskiej.

Na grafice widok konsultanta ściskającego dłoń klientowi. Stock images by Depositphotos.

Od kandydatów na stanowisko podinspektora w Wydziale Infrastruktury Miejskiej wymagane jest posiadanie wykształcenia wyższego na kierunku: architektura krajobrazu, ogrodnictwo lub ochrona środowiska. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B, uprawnień lub doświadczenia w zakresie projektowania i zagospodarowania terenów zielonych, a także znajomość obsługi komputera, w szczególności w zakresie aplikacji biurowych pakietu MS Office, Word, Excel.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie:

• planować tereny zielone w mieście,
  • prowadzić inwentaryzację terenów zieleni miejskiej,
  • gospodarować drzewostanem w tym: typować do usunięcia stare i chore drzewa, przygotowywać wnioski o wycinkę, przygotowywać projekty nasadzeń zastępczych,
  • przygotowywać postępowania przetargowe wraz z szacowaniem zakresu prac do wykonania,
  • realizować projekty związane z zagospodarowaniem zieleni miejskiej,
  • prowadzić  postępowania odszkodowawcze w zakresie zieleni miejskiej,
  • sprawdzać kosztorysy ofertowe i oferty wykonawców pod względem zgodności  z warunkami udzielonych zamówień publicznych,
  • kontrolować terminowość realizacji prac wraz z odbiorem prac w terenie i comiesięcznym rozliczeniem,
  • prowadzić korespondencję bieżącą.

Dokumenty aplikacyjne można składać do 3 października:
- pocztą  na  adres:  Urząd Miasta Żory, al. Wojska  Polskiego 25, 44-240 Żory z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko podinspektora w Wydziale Infrastruktury Miejskiej”,
- elektronicznie za pośrednictwem Systemu Elektronicznej Skrzynki Podawczej albo ePUAP,
- w punktach Informacji w budynkach Urzędu Miasta Żory przy al. Wojska Polskiego 25 lub Rynek 9 z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko podinspektora w  Wydziale Infrastruktury Miejskiej”.

Z pełną treścią ogłoszenia można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Kandydat na stanowisko podinspektora w Wydziale Infrastruktury Miejskiej musi posiadać wykształcenie wyższe budowlane lub wykształcenie wyższe wraz z wykształceniem średnim technicznym budowlanym. Dodatkowym atutem będzie specjalność: inżynieria miejska, budowlano-architektoniczna, budownictwo drogowe, inżynieria procesów budowlanych, konstrukcje budowlane i inżynierskie, posiadanie prawa jazdy kat. B, a także znajomość obsługi komputera w szczególności w zakresie aplikacji biurowych, pakiet MS Office (Word, Excel).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie:

• uzgadniać projekty w zakresie zjazdów indywidualnych i publicznych, projekty budowlane obiektów lub urządzeń technicznych i zagospodarowania terenu,
  • opiniować, uzgadniać i zatwierdzać projekty układów komunikacyjnych oraz dróg najazdowych do obiektów w zakresie włączenia się do dróg publicznych,
  • przygotowywać decyzje administracyjne na urządzenie zjazdu z drogi,
  • wydawać zezwolenia na udostępnianie kanałów technologicznych,
  • wydawać odstępstwa na podstawie art. 43 uodp,
  • przygotowywać oświadczenia o dostępie komunikacyjnym działki do drogi publicznej za pośrednictwem istniejącego zjazdu,
  • przygotowywać porozumienia i umowy w oparciu o art. 16 i 22 uodp oraz nadzorować wywiązywanie się z warunków umowy,
  • wydawać warunki odtworzeniowe po robotach drogowych,
  • wydawać postanowienia w sprawie uzgodnienia linii ogrodzenia wzdłuż dróg publicznych,
  • opiniować możliwości włączenia projektowanej zabudowy w system dróg publicznych,
  • opiniować projekty planów zagospodarowania przestrzennego miasta w zakresie dróg.

Dokumenty aplikacyjne można składać do 3 października: