Świąteczny Koncert Charytatywny dla żorskiego Hospicjum już w najbliższą sobotę

W Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert, w którym wystąpią żorscy soliści i grupy wokalne. Wszystkim przyświeca szczytny cel - zebranie funduszy dla Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.

Plakat przedstawia informacje zawarte w tekście na szarym tle

Koncert rozpocznie się o godz. 17:00 w sobotę, 9 grudnia – tradycyjnie w Miejskim Ośrodku Kultury, przy ul. Dolne Przedmieście 1 w Żorach. Poza muzycznymi występami będzie można zaopatrzyć się w ozdoby i upominki na świątecznym kiermaszu. Wystąpią soliści Voce Vocal Studio, grupy wokalne Magic Voice oraz Mała Scena Piosenki, a także zespół AF Music, Voce Segreto. Koncert poprowadzi DJ i Prezenter Jakub Koniński. Wstęp wolny!

Patronem akcji jest Fundacja ORANGE. Współorganizatorami są: Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach, Miejski Ośrodek Kultury w Żorach, Żorskie Towarzystwo Kulturalne „KONTRAPUNKT”.