Facebook Miasto Żory Youtube Miasto Żory Instagram Miasto Żory Epuap BIP Żory

Śląski Booster MŚP, czy jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju?

Po raz pierwszy Booster MŚP organizowany przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. staje się wydarzeniem na skalę województwa. W Katowicach odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców z sektora MŚP, podczas którego dowiedzą się, jak mogą rozwinąć swoje biznesy.

Grafika promująca Booster MŚP z informacjami zawartymi w tekście

Wydarzenie organizowane pod hasłem: „Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju?” odbędzie się we wtorek, 13 grudnia w godz. 10:00-12:30 w siedzibie Muzeum Śląskiego w Katowicach, przy ul. Dobrowolskiego 1, poziom -4.

Program wydarzenia:

09:45

Rejestracja gości, „B2B przy kawie”

10:00

Otwarcie pierwszego Śląskiego Boostera MŚP

10:10

Narzędzia wsparcia rozwoju przedsiębiorczości (oferta dostępna na rynku, kadry, finanse, inwestycje
w Polskiej Strefie Inwestycji) - otwarta, moderowana dyskusja z udziałem ekspertów m.in. Banku Gospodarstwa
Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu, Śląskiego Regionalnego Funduszu Poręczeniowego.

11:00

Projekt European Digital Innovation Hubs – EDIHs

11:10

Procesy inwestycyjne - Knowledge exchange: doświadczenia, dobre praktyki oraz prognozy na
przyszłość - panel dyskusyjny z udziałem m.in. przedstawicieli firm, które zainwestowały w KSSE

11:40

Polska Strefa Inwestycji – jak uzyskać wsparcie dla swojego biznesu?

11:50

Projekt KSSENON

12:00

Projekty edukacyjne KSSE