Seniorzy zapraszają na wyjątkowe jasełka!

Dzienny Dom Senior+ to miejsce, gdzie starsi mieszkańcy naszego miasta mogą skorzystać z rehabilitacji i opieki oraz miło spędzić czas. Wykorzystują ten wspólny czas także kreatywnie, m.in. przygotowując jasełka, które już niebawem zaprezentują w Miejskim Ośrodku Kultury!

Seniorzy z Dziennego Domu Senior+ w przebraniach podczas próby do jasełek

Jasełka przygotowane przez uczestników Dziennego Domu Senior+ w Żorach odbędą się we wtorek, 19 grudnia o godz. 10:30 w Domu Kultury przy ul. Dolne Przedmieście 1 w Żorach. Seniorzy z pasją przygotowują się do przedstawienia ćwicząc nieustannie i serdecznie zapraszają mieszkańców do oglądania Jasełek! Wstęp wolny.