Facebook Miasto Żory Youtube Miasto Żory Instagram Miasto Żory Epuap BIP Żory Ikona UE
Dla niepełnosprawnych ikona Wielkość czcionki ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona
BIP Żory Dla niepełnosprawnych ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona

Radosne świętowanie na Rynku potrwa dłużej!

Wsłuchując się w głosy mieszkańców postanowiliśmy wydłużyć czas trwania Jarmarku na żorskim Rynku! W terminie od 15 do 31 grudnia będzie można kupić świąteczne ozdoby i prezenty, zjeść i napić się czegoś pysznego oraz oczywiście skorzystać z ciekawej oferty wydarzeń artystycznych. Zapraszamy wystawców zainteresowanych udziałem w Jarmarku Świątecznym do zgłaszania się!

Grafika promująca Jarmark Świąteczny na Rynku w terminie 15 - 31 grudnia 2023 r. Poszukiwani wystawcy, koszt wynajmu domku 400 zł netto. Na plakacie widok Rynku w Żorach w świątecznym wystroju.

Handel będzie odbywał się od 15 do 31 grudnia w drewnianych domkach, wyposażonych w energię elektryczną. Planowane są różnorodne atrakcje w trakcie trwania imprezy – dokładny harmonogram podamy niebawem. Domki mają być otwarte w godzinach 12:00 - 20:00.

Szczególnie mile widziane są stoiska z gastronomią, miodami, nalewkami, wędlinami, serami, piernikami, grzanym winem, ozdobami świątecznymi itp. Oczywiście mogą pojawić się też inne stoiska w świąteczno-sylwestrowym klimacie. W przypadku powtarzających się zgłoszeń z tym samym asortymentem decyzję o przyjęciu zgłoszenia podejmuje organizator.

Koszt wynajmu budki to 400 zł netto plus opłaty za prąd według zużycia. W razie pytań do Państwa dyspozycji są pracownicy MOK pod nr tel. 32 434 24 36 wew. 13 lub 14. Termin przyjmowania zgłoszeń do 30 listopada 2023 r.

Organizatorami Jarmarku Świątecznego są Urząd Miasta Żory oraz Miejski Ośrodek Kultury w Żorach.

Zobacz więcej aktualności