Facebook Miasto Żory Youtube Miasto Żory Instagram Miasto Żory Epuap BIP Żory
Dla niepełnosprawnych ikona Wielkość czcionki ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona
BIP Żory Dla niepełnosprawnych ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona

Przedstawiciele świata fitnessu pojawią się w Żorach

Już 1 kwietnia (to nie żart!) do Naszego Miasta przyjadą najpopularniejsi przedstawiciele branży fitness. To wszystko w ramach 2. Żorskiej Konwencji Fitness, którą organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Plakat promujący 2. Żorską Konwencję Fitness ze zdjęciami zaproszonych trenerów i informacjami zawartymi w tekście.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia o godz. 9:00 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach, przy ul. Folwareckiej 10. W zeszłym roku główną atrakcją konwencji był trening z QCZAJ’em. Tego roku impreza nabiera jeszcze większego tempa! Organizator zaprosił kilka znanych postaci ze świata fitness, a uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w pięciogodzinnych zajęciach treningowych i warsztatach prowadzonych przez charyzmatycznych trenerów i szkoleniowców z bogatym doświadczeniem.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli potrenować razem z Katarzyną Dziurską - trenerką personalną, Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy Bikini Fitness, finalistką 8. edycji „Dancing with the Stars”. Katarzyna jest również ekspertką fitnessu i zdrowego odżywiania w programach „Dzień dobry TVN” czy „Pytanie na śniadanie”. Prowadzi również platformę dietetyczno-treningową „SlimProjekt”.
Solidną dawkę treningu będzie można również przejść pod wodzą Tomasza Choińskiego - mistrza Polski w aerobiku sportowym, instruktora fitness i kulturystyki, byłego członka Teamu Be Active Ewy Chodakowskiej.

Na tym jednak nie koniec emocji... szeregi trenerów uzupełni również: Małgorzata Grabara - dr hab. nauk o kulturze fizycznej, profesor AWF Katowice, wykładowca rekreacji ruchowej w oparciu o system fizycznych ćwiczeń hatha jogi, autorka wielu publikacji w tym książki „„Asany jogi dla współczesnego człowieka”.
Pojawią się również żorscy trenerzy fitnessu i jogi: Weronika Porada – trener personalny, instruktorka programów LesMills, BodyPump, instruktorka fitness, pilatess, DeepWork oraz Małgorzata Kubica - nauczyciel jogi Iyengara na co dzień prowadząca zajęcia w swoim studio Atudio Jogi AHIMSA.

Program szczegółowy:
8:00 – 10:00 Rejestracja wszystkich uczestników
9:10 Uroczyste otwarcie
9:15 Ogólnorozwojowa rozgrzewka fitness – Weronika Porada - Żory (40 min)
10:00 Trening rozciągający jogi - Małgorzata Grabara – AWF Katowice (45 min)
10:50 Trening fitness Super Cardio -Tomasz Choiński – Warszawa (50 min)
12:00 Trening fitness Full Body Workout - Katarzyna Dziurska – Warszawa (60 min)
13:00 Relaksacja ciała i umysłu - Małgorzata Kubica Żory (10 min)
13:10 przerwa na posiłek, zdjęcia i autografy z prowadzącymi treningi, prezentacja stanowisk sponsorów (60 min)
14:00 zakończenie programu konkurs z nagrodami dla uczestników.

Dla każdego uczestnika przygotowany zostanie posiłek oraz pamiątkowy gadżet. Szczegóły, regulamin, postacie prowadzących oraz formy zapisów dostępne na stronie organizatora. Zachęcamy do zapisów przez stronę www.mosir.zory.pl.

Zobacz więcej aktualności