Posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta - 7 grudnia 2023 r.

7 grudnia 2023 r. odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Edukacji, Komisji Kultury, Sportu i Młodzieży oraz Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny.

Grafika ilustracyjna z napisem Komisje Rady Miasta oraz logiem miasta Żory, a także 5 postaciami siedzącymi przy okrągłym stole

Posiedzenie odbędzie się w czwartek, 7 grudnia o godz. 16:00 w sali narad Urzędu Miasta Żory przy Rynku 9. Porządek obrad prezentuje się następująco:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Uchwalenie porządku posiedzenia.
4. Omówienie projektu uchwały budżetowej miasta Żory na 2024 rok oraz projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej miasta Żory na lata 2024 – 2047.
5. Wydanie opinii w sprawie przedłożonego projektu uchwały budżetowej miasta Żory na 2024 rok oraz projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej miasta Żory na lata 2024 – 2047.
6. Zamknięcie posiedzenia.