Serwis Miejski miasta Żory

Aktualność

Ogłoszenie i oferta realizacji zadania pn."Warsztaty i wyścigi kajakowe na dystansie 750 m dla ukraińskiej młodzieży żorskich szkół, wpisujące się w obchody 750 Urodziny Miasta Żory"

Na wniosek Stowarzyszenia Na Rzecz Kultury „KANTATA” w sprawie zlecenia realizacji zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, Prezydent Miasta Żory zamieszcza ofertę realizacji zadania pn. „Warsztaty i wyścigi kajakowe na dystansie 750 m dla ukraińskiej młodzieży żorskich szkół, wpisujące się w obchody 750 Urodziny Miasta Żory” złożoną w trybie art. 19 a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, celem zgłaszania uwag.

Na zdjęciu budynek Urzędu Miasta Żory przy al. Wojska Polskiego 25 z lotu ptaka oraz napis: Ogłoszenie

Na zdjęciu budynek Urzędu Miasta Żory przy al. Wojska Polskiego 25 z lotu ptaka oraz napis: Ogłoszenie

Na wniosek Stowarzyszenia Na Rzecz Kultury „KANTATA” w sprawie zlecenia realizacji zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, zamieszczam na okres od 13.05.2022 r. do 20.05.2022 r. ofertę realizacji zadania pn. „Warsztaty i wyścigi kajakowe na dystansie 750 m dla ukraińskiej młodzieży żorskich szkół, wpisujące się w obchody 750 Urodziny Miasta Żory” złożoną w trybie art. 19 a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, celem zgłaszania uwag.
 
Uwagi dotyczące niniejszej oferty kierować może każdy do dnia 20 maja 2022 roku na adres Biuro Rady Miasta – ul. Rynek 9, 44-240 Żory, na e-mail brm@um.zory.pl lub tel. 32/43 48 119.

 

Zapoznaj się z ofertą