Nabór na stanowisko Podinspektora w Wydziale Zarządzania Energią

Prezydent Miasta Żory ogłasza nabór na wolne stanowisko Podinspektora w Referacie Efektywności Energetycznej w Wydziale Zarządzania Energią. Dokumenty aplikacyjne można składać do 26 lipca 2024 r.

Na grafice widok konsultanta ściskającego dłoń klientowi. Stock images by Depositphotos.

Czym będziesz zajmować się na tym stanowisku:

• prowadzeniem spraw związanych z konserwacją i eksploatacją oświetlenia ulicznego,
  • sprawdzaniem i opiniowaniem dokumentacji projektowej,
  • uczestnictwem w odbiorach infrastruktury oświetleniowej i instalacji OZE,
  • planowaniem rozwoju sieci oświetleniowej i instalacji OZE,
  • kontrolą jakości i terminowości robót,
  • rozwiązywaniem przeszkód technicznych i formalnych ujawnionych w trakcie realizacji umów.

Kogo poszukujemy – wymagania niezbędne:

• posiadanie wykształcenia wyższego technicznego,
  • posiadanie prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

• posiadanie 2-letniego doświadczenia zawodowego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne można:
-przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25, 44-240 Żory,
- przesłać elektronicznie za pośrednictwem Systemu Elektronicznej Skrzynki Podawczej albo ePUAP,
- złożyć w punktach Informacji znajdujących się w budynkach Urzędu Miasta Żory przy Al. Wojska Polskiego 25 lub Rynek 9.
Dokumenty należy opatrzyć dopiskiem „Nabór na stanowisko Podinspektora w Referacie Efektywności Energetycznej w Wydziale Zarządzania Energią w terminie do 26.07.2024 r. w godzinach pracy urzędu (decyduje data wpływu do urzędu).