MUKS Sari Żory dzielnie walczy w 2 lidze

W ostatnich tygodniach zdecydowanie rośnie sportowa forma siatkarek MUKS Sari Żory. Po historycznym awansie do 2 ligi siatkówki kobiet, podopieczne trenera Pawła Wrzeszcza miały problemy w pierwszych meczach, jednak wyniki ostatnich spotkań są już dla żorzanek bardzo dobre!

Radość zespołu MUKS Sari Żory po zwycięstwie w meczu z KS Volley Light System Chrząstowice. Fot. FB MUKS Sari Żory.

Za żorzankami już 8 rund spotkań. Sezon rozpoczęły od serii 4 porażek, by następnie przełamać się w meczu z NTSK Nysa i wygrać 3:1. Kolejne spotkania to zdecydowane zwycięstwa z MKS Nowak Mosty Dąbrowa Górnicza (3:0) i KS Volley Light System Chrząstowice (3:0), przedzielone wyjazdową porażką z Stoelzle SPS Panki (0:3).

Dobra forma w ostatnich meczach sprawiła, że MUKS Sari Żory zajmuje 8 miejsce w ligowej tabeli, mając na koncie 10 punktów, tak jak zespoły planujące się na pozycjach 6 i 7.

Kolejny mecz siatkarki z Żor zagrają już w sobotę, 27 listopada o godz. 17:00  w hali przy ul. Folwareckiej w Żorach. Ich przeciwniczkami będą zawodniczki AZS-AWF Hummel Wrocław.