LKS Baranowice-Żory na wyjazdach powalczy o ligowe punkty

O poprawę humorów po ostatnich meczach i zbliżenie się do pozycji lidera rozgrywek zagrają w najbliższy weekend piłkarze centralnej miejskiej drużyny - LKS-u Baranowice-Żory.

But piłkarski na piłce a obok zapowiedź meczu. A Klasa Football Center Podokręg Rybnik Płomień Ochojec vs LKS Baranowice-Żory, niedziela 18.19.2022 godz. 16:00.

Przed nami mecz na szczycie Football Center Klasy A. Trzeci w tabeli LKS Baranowice-Żory zagra na wyjeździe z wiceliderem tabeli - Płomieniem Ochojec. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 18 września o godz. 16:00 na boisku przy ul. Cystersów w Rybniku. Dla naszej drużyny będzie to poważny sprawdzian formy i okazja, by udowodnić, że jest gotowa włączyć się w tym sezonie do walki o awans.

Na wyjeździe zagra też II zespół LKS Baranowice-Żory. Nasi piłkarze pojadą do Krostoszowic, by zagrać z tamtejszym Interem II. Początek meczu w niedzielę, 18 września o godz. 16:00.

Zapraszamy do kibicowania!