LKS Baranowice rozpoczyna rywalizację w piłkarskiej Klasie A

Tej drużynie w sposób szczególny będą kibicowali wszyscy miłośnicy piłki nożnej z naszego miasta. Nowy sezon w rozgrywkach Football Center Klasy A, grupa Rybnik rozpoczyna LKS Baranowice-Żory, który ma być centralnym klubem piłkarskim w Żorach.

But piłkarski na piłce a obok zapowiedź meczu. A Klasa Football Center Podokręg Rybnik LKS Baracowice-Żory vs Naprzód Rydułtowy, niedziela 14.08.2022 godz. 17:00, Żory ul. Lipowa

Przypomnijmy, że w toku wielomiesięcznych rozmów oraz za porozumieniem całego środowiska piłkarskiego w Żorach, podjęto decyzję o budowaniu jednej, najmocniejszej drużyny piłkarskiej seniorów w naszym mieście, z ambicjami awansu do IV ligi w ciągu 3-4 lat. Tej misji podjął się klub LKS Baranowice-Żory. Projekt, którego głównym celem jest odbudowa znaczącej pozycji żorskiej piłki w regionie wspierają finansowo i organizacyjnie Prezydent Miasta Żory, Rada Miasta Żory oraz MOSiR Żory.

Nowy sezon Football Center Klasy A startuje już w najbliższy weekend. LKS Baranowice-Żory na początek zmierzy się z drużyną Naprzód Rydułtowy. Mecz odbędzie się w niedzielę, 14 sierpnia o godz. 17:00 na boisku przy ul. Lipowej w Baranowicach. Zapraszamy do kibicowania!