Konkurs ofert nr 9/2024

Prezydent Miasta Żory ogłasza otwarty konkurs ofert nr 9/2024 na realizację w roku 2024 zadań publicznych miasta w zakresie działalności na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Na zdjęciu budynek Urzędu Miasta Żory przy al. Wojska Polskiego 25 z lotu ptaka oraz napis: Ogłoszenie

Rodzaje zadań:

a) Realizowanie przedsięwzięć mających na celu aktywizację osób z niepełnosprawnościami poprzez prowadzenie szkoleń, kursów, warsztatów, grup wsparcia oraz promowanie ich zatrudnienia wśród potencjanych pracodawców. Oczekuję się prowadzenia zajęć edukacyjnych rozwijających pasje oraz zainteresowania osób z niepełnosprawnościami lub promowania ich na rynku pracy. Na realizację zadania przeznacza się środki w wysokości 10.000,00 zł.

b) Organizowanie wydarzeń integracyjnych mających na celu prezentowanie umiejętności i osiągnięć artystycznych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Oczekuję się promocji osiągnięć osób z niepełnosprawnościami oraz popularyzacji wśród społeczności lokalnej wiedzy na temat aktywności osób z niepełnosprawnościami. Na realizację zadania przeznacza się środki w wysokości 15.000,00 zł.

c) Organizowanie imprez sportowych, turystycznych i rekreacyjnych dla osób z niepełnosprawnościami, wspierających ich aktywność w tym zakresie, w tym imprez o charakterze integracyjnym. Na realizację zadania przeznacza się środki w wysokości 10.000,00 zł.

Ofertę należy sporządzić i złożyć terminowo w serwisie internetowym Witkac.pl, w odpowiedzi na ogłoszony tam konkurs najpóźniej do 28.02.2024 r. do godz. 12:00, a następnie wydrukować dokument "potwierdzenie złożenia oferty". Wygenerowane w systemie, wydrukowane i podpisane (przez uprawnione osoby do składania oświadczeń woli, zgodnie z wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego, innego rejestru lub ewidencji) „potwierdzenie złożenia oferty” należy złożyć wraz z załącznikami o których mowa w ust. 6 (pocztą tradycyjną lub osobiście) w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Żory, ul. Rynek 9 lub Al. Wojska Polskiego 25, najpóźniej do dnia 28.02.2024 r. do godz. 12:00.

Brak złożenia papierowego „potwierdzenia złożenia oferty” lub nieterminowe złożenie papierowego „potwierdzenia złożenia oferty” spowoduje odrzucenie oferty ze względów formalnych.
UWAGA: „Potwierdzenie złożenia oferty” otrzymuje sumę kontrolną, która musi być tożsama z numerem nadanym na ofercie wysłanej elektronicznie za pomocą generatora ofert – Witkac.pl. Tylko oferta z „potwierdzeniem złożenia oferty” o spójnej sumie kontrolnej będzie rozpatrywana w dalszej procedurze konkursu.