Konkurs ofert nr 2/2024

Prezydent Miasta Żory ogłasza otwarty konkurs ofert Nr 2/2024 na realizację w roku 2024 zadania publicznego miasta w zakresie działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami, których adresatami są mieszkańcy Żor.

Na zdjęciu budynek Urzędu Miasta Żory przy al. Wojska Polskiego 25 z lotu ptaka oraz napis: Ogłoszenie

Nazwa zadania: „Wspieranie działań zapobiegających wykluczeniu społecznemu osób z niepełnosprawnością intelektualną po 25 roku życia, szczególnie o charakterze terapeutycznym i rehabilitacyjnym”.

Celem zadania jest zapewnienie wsparcia oraz zwiększenie dostępu osób z różnym rodzajem niepełnosprawności do specjalistycznych form rehabilitacji i terapii. Placówka zobowiązana jest do pracy od poniedziałku do piątku, co najmniej 7 godzin dziennie, w sposób ciągły, zatrudnienia pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz do prowadzenia dokumentacji takiej jak: lista obecności i dziennik zajęć specjalistycznych oraz karty pracy - w przypadku pracy wolontariuszy.

Na realizację wyżej określonego zadania przeznacza się środki z budżetu miasta w wysokości 160 000,00 zł. Realizacja zadania zgłoszonego do konkursu ofert powinna rozpocząć się 2.01.2024 r. i zakończyć
30.12.2024 r.

Ofertę należy sporządzić i złożyć terminowo w serwisie internetowym Witkac.pl, w odpowiedzi na ogłoszony tam konkurs najpóźniej do 27.12.2023 r. do godz. 13:00, a następnie wydrukować dokument "potwierdzenie złożenia oferty". Wygenerowane w systemie, wydrukowane i podpisane (przez uprawnione osoby do składania oświadczeń woli, zgodnie z wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego, innego rejestru lub ewidencji) „potwierdzenie złożenia oferty” należy złożyć wraz z załącznikami o których mowa w ust. 6 (pocztą lub osobiście) w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Żory, ul. Rynek 9 lub Al. Wojska Polskiego 25 najpóźniej do dnia 27.12.2023 r. do godz. 13:00.

Brak złożenia papierowego „potwierdzenia złożenia oferty” lub nieterminowe złożenie papierowego „potwierdzenia złożenia oferty” spowoduje odrzucenie oferty ze względów formalnych.