Facebook Miasto Żory Youtube Miasto Żory Instagram Miasto Żory Epuap BIP Żory

Konkurs ofert nr 10/2023

Prezydent Miasta Żory ogłasza otwarty konkurs ofert Nr 10/2023 na realizację w roku 2023 zadań publicznych miasta w zakresie działalności na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Na zdjęciu budynek Urzędu Miasta Żory przy al. Wojska Polskiego 25 z lotu ptaka oraz napis: Ogłoszenie

Rodzaje zadań:

1. Realizowanie przedsięwzięć mających na celu aktywizację osób z niepełnosprawnościami poprzez prowadzenie szkoleń, kursów, warsztatów, grup wsparcia oraz promowanie ich zatrudnienia wśród potencjalnych pracodawców. W ramach zadania oczekuję się prowadzenia zajęć edukacyjnych rozwijających pasję oraz zainteresowania osób z niepełnosprawnościami lub promowania ich na rynku pracy. Na realizację zadania przeznacza się środki w wysokości 10.000,00 zł.
  2. Organizowanie wydarzeń integracyjnych mających na celu prezentowanie umiejętności i osiągnięć artystycznych osób z niepełnosprawnością intelektualną. W zakresie realizacji oczekuję się promocji osiągnięć osób z niepełnosprawnościami oraz popularyzacji wśród społeczności lokalnej wiedzy na temat aktywności osób z niepełnosprawnościami. Na realizację zadania przeznacza się środki w wysokości 15.000,00 zł.
  3. Organizowanie imprez sportowych, turystycznych i rekreacyjnych dla osób z niepełnosprawnościami, wspierających ich aktywność w tym zakresie, w tym imprez o charakterze integracyjnym. Celem zadania jest aktywizacja ruchowa osób z niepełnosprawnościami jako element integracji społecznej. Na realizację zadania przeznacza się środki w wysokości 10.000,00 zł.

Realizacja zadań zgłoszonych do konkursu ofert powinna rozpocząć się nie wcześniej niż 20.03.2023 r. i zakończyć najpóźniej do 30.12.2023 r.

Ofertę należy sporządzić i złożyć terminowo w serwisie internetowym Witkac.pl, w odpowiedzi na ogłoszony tam konkurs najpóźniej do 15.02.2023 r. do godz. 13:00, a następnie wydrukować dokument "potwierdzenie złożenia oferty".
Wygenerowane w systemie, wydrukowane i podpisane (przez uprawnione osoby do składania oświadczeń woli, zgodnie z wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego, innego rejestru lub ewidencji) „potwierdzenie złożenia oferty” należy złożyć wraz z załącznikami o których mowa w ust. 6 (pocztą tradycyjną lub osobiście) w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Żory, ul. Rynek 9 lub Al. Wojska Polskiego 25, najpóźniej do dnia 15.02.2023 r. do godz. 13:00.

Brak złożenia papierowego „potwierdzenia złożenia oferty” lub nieterminowe złożenie papierowego „potwierdzenia złożenia oferty” spowoduje odrzucenie oferty ze względów formalnych.