Facebook Miasto Żory Youtube Miasto Żory Instagram Miasto Żory Epuap BIP Żory Ikona UE
Dla niepełnosprawnych ikona Wielkość czcionki ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona
BIP Żory Dla niepełnosprawnych ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona

Już od czwartku rusza Kino Letnie na Cegielni!

Seanse dla każdego aż przez cztery dni, a w niedzielę finał Euro 2024! Nie może Was tam zabraknąć! Pamiętajcie, że w tym roku Kino Letnie przenosi się do Parku Cegielnia.

Plakat przedstawia sylwetki osób siedzących na kocach i spoglądających na ekran oraz informacje zawarte w tekście na białym tle

Tegoroczne święto wszystkich kinomaniaków rozpocznie się w czwartek, 11 lipca. O godz. 20:30 coś dla małych i dużych - bajka „Między nami żywiołami”, a następnie o godz. 22.30 film pt. „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

W piątek, 12 lipca o godz. 20:30 znów coś dla milusińskich - film animowany „Tajni i Fajni”, a tuż po nim, o godz. 22:30 uwielbiany hit „Dirty Dancing”.

W sobotę, 13 lipca zachęcamy, aby zjwaić się w Parku Cegielnia trochę wcześniej, ponieważ już o godz. 18:00 rozpocznie się Spotkanie na trawie z animacjami dla najmłodszych. O godz. 20:30 zaplanowano bajkę pt. „Miracoulus. Biedronka i Czarny Kot”, a na godz. 22:30 francuski dramat pt. „DogMan”.

Niedzielny repertuar będzie utrzymany w sportowym klimacie. O godz. 18:00 ponownie odbędzie się Spotkanie na trawie z animacjami, a o godz. 21:00 zachęcamy kibiców z rodzinami na finałowy mecz EURO 2024. Po meczu, około godz. 23:00 wyświetlony zostanie polski dramat sportowy pt. „Underdog”.

Organizatorem jest Kino Na Starówce.

Zobacz więcej aktualności