Już od czwartku rusza Kino Letnie na Cegielni!

Seanse dla każdego aż przez cztery dni, a w niedzielę finał Euro 2024! Nie może Was tam zabraknąć! Pamiętajcie, że w tym roku Kino Letnie przenosi się do Parku Cegielnia.

Plakat przedstawia sylwetki osób siedzących na kocach i spoglądających na ekran oraz informacje zawarte w tekście na białym tle

Tegoroczne święto wszystkich kinomaniaków rozpocznie się w czwartek, 11 lipca. O godz. 20:30 coś dla małych i dużych - bajka „Między nami żywiołami”, a następnie o godz. 22.30 film pt. „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

W piątek, 12 lipca o godz. 20:30 znów coś dla milusińskich - film animowany „Tajni i Fajni”, a tuż po nim, o godz. 22:30 uwielbiany hit „Dirty Dancing”.

W sobotę, 13 lipca zachęcamy, aby zjwaić się w Parku Cegielnia trochę wcześniej, ponieważ już o godz. 18:00 rozpocznie się Spotkanie na trawie z animacjami dla najmłodszych. O godz. 20:30 zaplanowano bajkę pt. „Miracoulus. Biedronka i Czarny Kot”, a na godz. 22:30 francuski dramat pt. „DogMan”.

Niedzielny repertuar będzie utrzymany w sportowym klimacie. O godz. 18:00 ponownie odbędzie się Spotkanie na trawie z animacjami, a o godz. 21:00 zachęcamy kibiców z rodzinami na finałowy mecz EURO 2024. Po meczu, około godz. 23:00 wyświetlony zostanie polski dramat sportowy pt. „Underdog”.

Organizatorem jest Kino Na Starówce.