Informacja dotycząca wyborów do rad dzielnic 700-lecia, Korfantego i Kleszczówka

Ponieważ liczba zgłoszonych kandydatów na członków Rad Dzielnic: 700-lecia, Korfantego i Kleszczówka nie przekracza liczby mandatów pozostających do obsadzenia, ale jednocześnie wynosi nie mniej niż połowę statutowego składu rady, to wybory w tych dzielnicach nie będą przeprowadzane.

Ręka wkładająca kartę do głosowania do urny - zdjęcie ilustracyjne. Stock images by Depositphotos

Za wybranych na członków Rady Dzielnicy 700-lecia Żor na kadencję 2021-2026 uznaje się zgłoszonych kandydatów: Cyjan Barbara, Cyjan Jan, Cymbor Piotr, Dudzik Zygmunt, Granek Grzegorz, Huzarewicz Piotr, Janik Janusz, Kuliberda Mirosława Ewa, Skoczylas Dariusz, Synowiec Maria, Szafrańska Sabina i Tyrtania Katarzyna.

Uznani za wybranych na członków Rady Dzielnicy Korfantego na kadencję 2021-2026 zostają następujący kandydaci: Bieg Mirosława, Borowiec Mieczysławm Drewicz Stanisława, Drożdż Stefan, Jaguś Ireneusz, Krusberski Dominik, Kuś – Jureczko Iwona, Niesterok Bogdan, Ogierman Jan, Szmyt Dorota, Wałęsa Edward, Witkowska Mariola i Wrona Irena.

Za wybranych na członków Rady Dzielnicy Kleszczówka na kadencję 2021-2026 uznaje się zgłoszonych kandydatów: Banach Jerzy, Bielak Ludwika, Bienioszek Marek, Brzostowski Henryk, Filak Dariusz, Jakubowski Mieczysław, Kołodziejczyk Monika, Kuś Urszula, Niechoj Urszula, Nowacka Anna, Przepióra Halina, Student Stanisław i Tomala Piotr.