Festyn Rodzinny w dzielnicy Baranowice już w najbliższą sobotę

Rada Dzielnicy Baranowice oraz Ludowy Klub Sportowy Baranowice zapraszają na Festyn Rodzinny z mnóstwem atrakcji!

W programie imprezy, która odbędzie się w sobotę, 25 czerwca na boisku LKS Baranowice przy ul. Lipowej 9 przewidziano rozgrywki piłkarskie, pokazy, konkursy oraz zabawę taneczną.

Najmłodszych mieszkańców z pewnością ucieszy darmowy dmuchaniec, malowanie twarzy, wata cukrowa i popcorn. W rozgrywkach piłkarskich w godzinach porannych zmierzy się młodzież , a po południu na baranowickiej murawie spotkają się Żorscy Samorządowcy i Oldboye z Baranowic. Zabawę uświetnią pokaz strażacki oraz konkurs rzutów karnych, a dorośli przy wesołych rytmach zatańczą pod gołym niebem.

Festyn jest współfinansowany z budżetu Gminy Miejskiej Żory.