14. Żorski Bieg Uliczny coraz bliżej! Zapisy tylko do 6 października

To już ostatnie dni zapisów do 14. Żorskiego Biegu Ulicznego - największej imprezy biegowej w naszym mieście. Setki miłośników biegania już 17 października staną na starci biegu głównego na dystansie 10 km oraz „Biegu po zdrowie” na dystansie 2,5 km. Zapisy internetowe przyjmowane są tylko do 6 października!

Grafika z napisem 14. Żorski Bieg Uliczny. Ostatni dni zapisów

14. edycja Żorskiego Biegu Ulicznego odbędzie się w niedzielę, 17 października. Zawodnicy i zawodniczki jak zawsze rywalizowali będą w Biegu głównym na 10 km”, rozgrywanym na atestowanej trasie oraz Biegu po zdrowie na dystansie 2,5 km”. Limit w każdym z biegów wynosi 500 osób.

Zapisów przyjmowane są przez portal datasport.pl – wpisowe za udział w biegu głównym wynosi: 60 zł w przypadku zapisów do 6 października lub 120 zł w dniu zawodów. W przypadku „Biegu po zdrowie” wpisowe to 10 zł, jeśli zostanie ono wpłacone do 6 października lub 20 zł w dniu zawodów.

Zawodnicy biegu głównego będą mogli rywalizować aż w 10 kategoriach wiekowych oraz klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn, a na zwycięzców czekają  atrakcyjne nagrody finansowe. Dla wszystkich uczestników zarówno biegu głównego, jak i „Biegu po zdrowie” przygotowane zostaną atrakcyjne pakiety startowe. Będę oni także mogli wziąć udział w losowaniu nagród.

Patronat Honorowy nad XIV Żorskim Biegiem Ulicznym objęli Prezydenta Miasta Żory – Waldemar Socha oraz Przewodniczący Rady Miasta Żory – Piotr Kosztyła.

Informacje o imprezie, a także wzory medali czy przebieg trasy można znaleźć na stronie www.bieguliczny.zory.pl