Facebook Miasto Żory Youtube Miasto Żory Instagram Miasto Żory Epuap BIP Żory

Badanie dotyczące koniunktury w gospodarstwie rolnym

Urząd Statystyczny w Katowicach zachęca do wzięcia udziału w badaniu statystycznym z zakresu rolnictwa. Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji w dniach 13 – 31 stycznia 2023 r.

Grafika Głównego Urzędu Statystycznego zachęcająca do wzięcia udziału w badaniu odnośnie koniunktury w gospodarstwie rolnym.

Badanie statystyczne z zakresu rolnictwa (formularz AK-R) zostanie przeprowadzone na terenie całej Polski. Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:

• samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 13 – 16 stycznia 2023 r., dostępnego na stronie GUS ,
  • rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 17 – 31 stycznia 2023 r.

Osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:

• Samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 13 – 25 stycznia 2023 r., dostępnego na stronie.
  • Rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 26 – 31 stycznia 2023 r.

W przypadku wątpliwości, osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej uczestniczące w badaniu AK-R proszone są o kontakt z Urzędem Statystycznym w Zielonej Górze. Lista osób do kontaktu znajduje się na stronie.

Więcej informacji nt. badań znajduje się tutaj.

Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, w godzinach 8-15).

Badanie jest realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego RODO). Szczegółowe informacje dotyczące stosowania RODO w statystyce publicznej są dostępne na stronie internetowej