Facebook Miasto Żory Youtube Miasto Żory Instagram Miasto Żory Epuap BIP Żory
Dla niepełnosprawnych ikona Wielkość czcionki ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona
BIP Żory Dla niepełnosprawnych ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona

Badanie dotyczące koniunktury w gospodarstwie rolnym

Urząd Statystyczny w Katowicach zachęca do wzięcia udziału w badaniu statystycznym z zakresu rolnictwa. Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji w dniach 13 – 31 stycznia 2023 r.

Grafika Głównego Urzędu Statystycznego zachęcająca do wzięcia udziału w badaniu odnośnie koniunktury w gospodarstwie rolnym.

Badanie statystyczne z zakresu rolnictwa (formularz AK-R) zostanie przeprowadzone na terenie całej Polski. Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:

  • samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 13 – 16 stycznia 2023 r., dostępnego na stronie GUS ,
  • rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 17 – 31 stycznia 2023 r.

Osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:

  • Samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 13 – 25 stycznia 2023 r., dostępnego na stronie.
  • Rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 26 – 31 stycznia 2023 r.

W przypadku wątpliwości, osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej uczestniczące w badaniu AK-R proszone są o kontakt z Urzędem Statystycznym w Zielonej Górze. Lista osób do kontaktu znajduje się na stronie.

Więcej informacji nt. badań znajduje się tutaj.

Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, w godzinach 8-15).

Badanie jest realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego RODO). Szczegółowe informacje dotyczące stosowania RODO w statystyce publicznej są dostępne na stronie internetowej 

Zobacz więcej aktualności