Facebook Miasto ŻoryYoutube Miasto ŻoryInstagram Miasto ŻoryEpuapBIP Żory
Dla niepełnosprawnych ikonaWielkość czcionki ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona
BIP ŻoryDla niepełnosprawnych ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona

Wolna Ukraina. Charytatywny koncert na rzecz pomocy Ukrainie

Świetna muzyka i szczytny cel – już w sobotę, 19 marca w naszym mieście odbędzie się koncert charytatywny pt. „Wolna Ukraina”. Cały dochód z organizacji imprezy zostanie przekazany na wsparcie pogrążonej w wojnie Ukrainy.

Plakat w barwach ukraińskiej flagi (żółto-niebieski) z informacjami zawartymi w tekście.

Plakat w barwach ukraińskiej flagi (żółto-niebieski) z informacjami zawartymi w tekście.

Koncert charytatywny koncert na rzecz pomocy Ukrainie i Ukraińcom odbędzie się w sobotę, 19 marca o godzinie 17:00 w Domu Kultury w Żorach (ul. Dolne Przedmieście 1). Do tej pory udział w koncercie potwierdzili artyści: Chwila Nieuwagi, Ryczące Dwudziestki, złożony z obywateli Ukrainy zespół Czarnobrywc'i oraz MuzyKajaka. Artyści nie pobierają wynagrodzenia za występ.

Koncert charytatywny „Wolna Ukraina” organizowany jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Kultury „Kantata” z Żor, we współpracy z Żorskim Centrum Organizacji Pozarządowych, Miejskim Ośrodkiem Kultury w Żorach i Miastem Żory.

Bilety wstępu na koncert będą sprzedawane w formie cegiełek na rzecz pomocy Ukrainie i uchodźcom z tego kraju. W trakcie koncertu prowadzone będą licytacje oraz dobrowolna zbiórka do puszek prowadzona przez wolontariuszy.

Data i godzina
19.03.2022
17:00
Lokalizacja
Dom Kultury w Żorach
Organizator
Miejski Ośrodek Kultury
Zobacz więcej wydarzeń