Facebook Miasto ŻoryYoutube Miasto ŻoryInstagram Miasto ŻoryEpuapBIP Żory
Dla niepełnosprawnych ikonaWielkość czcionki ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona
BIP ŻoryDla niepełnosprawnych ikonaWersja kontrastowa ikonaSzukaj ikona

Piknik Integracyjny w Pasiece Bee Bee (PL/UA)

Miejski Ośrodek Kultury w Żorach we współpracy z fundacją Orange zapraszają mieszkańców na integracyjny piknik w Miejskiej Pasiece Bee Bee.

- Chcemy, by tegoroczny koniec sezonu Miejskiej Pasieki był wydarzeniem, którego uniwersalne wartości ekologiczne, będą czynnikiem łączącym ludzi bez względu na ich pochodzenie, kulturę, język. Zapewniamy, że nasze pszczółki nie potrzebują paszportów, żeby przekraczać kolejne granice niesamowitości – zapewnia MOK Żory.

Piknik integracyjny, organizowany we współpracy z fundacją Orange odbędzie  się w sobotę, 10 września w godzinach 11:00 - 15:00 na terenach zielonych za parkingiem Domu Kultury. W programie: warsztaty z pszczelarzem, warsztaty rękodzielnicze dla dzieci, warsztaty sadzenia roślin miododajnych, zajęcia edukacyjno-ekologiczne, wystawa ekologiczna, czytanie bajek w języki polskim i ukraińskim, występ zespołu tanecznego „Reaktywacja Żory”, stoiska z miodami, kosmetykami, rękodziełem oraz tradycyjną kuchnią ukraińską, stanowisko ekologiczne oraz wykład o drzewach i ich roli w ekosystemie.

Data i godzina
06.09.2022 - 10.09.2022
12:52
Lokalizacja
Dom Kultury w Żorach
Organizator
Miejski Ośrodek Kultury
Zobacz więcej wydarzeń