Facebook Miasto Żory Youtube Miasto Żory Instagram Miasto Żory Epuap BIP Żory Ikona UE
Dla niepełnosprawnych ikona Wielkość czcionki ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona
BIP Żory Dla niepełnosprawnych ikona Wersja kontrastowa ikona Szukaj ikona

Żorski Bieg Biało-Czerwony dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości

W najbliższy piątek po raz czwarty pobiegniemy w naszym mieście w biało-czerwonych barwach podczas Żorskiego Biegu Biało-Czerwonego. Organizatorem wydarzenia, którego celem jest uczczenie Narodowego Święta Niepodległości jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach.

Plakat zapraszający na IV Żorski Bieg Biało-Czerwony w dniu 11.11.2022 godz. 11:11 Park Cegielnia. W tle zdjęcie biegaczy w biało-czerwonych strojach

Start Biegu Biało-Czerwonego zaplanowano na 11 listopada o godz. 11:11 w Parku Cegielnia. Zapisy będą prowadzone w dniu biegu, w sekretariacie czynnym w godz. 8:30 – 10:45. Obowiązuje limit 300 zawodników – decyduje kolejność zgłoszeń. Dla każdego uczestnika MOSiR Żory przygotował pamiątkowy numer startowy, flagę oraz buff w narodowych barwach. Osoby, które ukończą bieg będą mogły wziąć dodatkowo udział w konkursie z nagrodami. Przypominamy, iż impreza ma charakter rekreacyjny a udział w biegu jest bezpłatny.

Zachęcamy do udziały całe rodziny, mile widziane będą wśród uczestników akcenty i atrybuty biało czerwone. Bieg poprowadzi grupa żorskich sportowców ubranych w biało-czerwone dresy z orzełkiem na piersiach, którzy są członkami kadr narodowych w różnych dyscyplinach sportowych. Wśród nich pojawi się m.in. piłkarka ręczna Iga Barska, softballistka Martyna Jarzyna, biegacz długodystansowiec Andrzej Wereszczak oraz karateka Dariusz Kudyk. Serdecznie zapraszamy do udziału – zachęca Marek Utrata, dyrektor MOSiR Żory.

Data i godzina
09.11.2022 - 11.11.2022
14:33
Lokalizacja
Park Cegielnia, Ul. Folwarecka
Organizator
MOSiR Żory
Zobacz więcej wydarzeń
Oops, an error occurred! Code: 20240229000547cda99702