Nowe miejsca pracy!

PDFWersja do drukuPoleć stronę znajomym

24 czerwca 2013 r.

 

Euros zatrudni nowych pracowników. Zakład produkujący śmigła do elektrowni wiatrowych zlokalizowany na terenie jastrzębsko-żorskiej podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w oddziale w Warszowicach poszukuje pracowników. Docelowo ma zostać zatrudnionych ponad 200 osób.

 

Firma EUROS z Warszowic na terenach KSSE rozbudowała swój zakład i chce zatrudnić docelowo około 230 osób (kobiet i mężczyzn) na stanowiska pracowników fizycznych.

 

Firma EUROS jest producentem oraz dostawcą rozwiązań technologicznych i licencji produkcyjnych w zakresie śmigieł do elektrowni wiatrowych.

 

Podania oraz CV należy wysyłać na adres e-mail: tokarczyk@eurospolska.pl lub dostarczać osobiście do siedziby firmy: Warszowice, ul. Gajowa 5A. Więcej szczegółów można uzyskać pod numerami telefonu: 32/ 47 89 211 lub 32/ 47 89 214.

 

O firmie:

EUROS jest wiodącym niezależnym światowym producentem oraz dostawcą rozwiązań technologicznych i licencji produkcyjnych w zakresie śmigieł do elektrowni wiatrowych. Od 2000 r. Euros dostarcza łopaty różnym producentom turbin na całym świecie. Do tej pory firma skonstruowała oraz wyprodukowała ponad 20 różnych typów łopat śmigieł.

 

Kontakt:

EUROS Żory-Warszowice — Poland

EUROS Polska Sp. z o.o.

ul. Gajowa 5A

43-254 Warszowice

 

 


Poleć znajomym