Śląskie Targi Branżowe Instalacyjno-Grzewcze

Jeśli jesteś  instalatorem, projektantem lub inwestorem i chcesz budować instalacje z najlepszych jakościowo, energooszczędnych i ekologicznych produktów, to powinieneś wybrać się na  zapraszamy na Śląskie Targi Branżowe Instalacyjno-Grzewcze.

Śląskie Targi Branżowe Instalacyjno-Grzewcze odbędą się 12-13 kwietnia na terenie hotelu Amadeus w Wodzisławiu Śląskim. W godzinach od 9:00 - 17:00 ponad 50 wystawców będzie prezentowało swoje najnowsze produkty i usługi. Nie zabraknie kotłów, grzejników, pomp ciepła, systemów instalacyjnych i wiele innych, niezbędnych materiałów. Dla instalatorów i projektantów przygotowano wiele dodatkowych atrakcji.

Szczegółowe informacje o targach znajdują się na stronie na www.targi.hurtisko.pl

Patronat nad wydarzeniem objął Waldemar Socha – Prezydent Miasta Żory

Śląskie Tragi Branżowe Instalacyjno-Grzewcze

Najnowsze:

Konsultacje społeczne ws. projektu „Gminy z dobrą energią"

Prezydent Miasta Żory zaprasza  mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych projektu Regulaminu naboru wniosków i realizacji projektu pn. „Gminy z dobrą energią" - wymiana urządzeń grzewczych w budynkach mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

4 maja Punkt Paszportowy będzie nieczynny

W piątek 4 maja 2018 roku nie będzie można załatwić spraw związanych z wydawaniem paszportu w Punkcie Paszportowym, znajdującym się przy ul. Bramkowej 28 w Żorach.

Awaria telefonu w Ośrodku Interwencji Kryzysowej

Osoby, które chciałyby w najbliższych dniach skontaktować się z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Żorach powinny skorzystać z tymczasowego numeru telefonu komórkowego. Związane jest to z awarią linii telefonicznej w OIM.

Rodzinna zabawa podczas „Biegu Nadziei”

Już w najbliższą niedzielę, 22 kwietnia w Parku Cegielnia biegacze i miłośnicy Nordic Walking wezmą udział w Charytatywnym „Biegu Nadziei”.

Urząd Miasta stawia na e-usługi

Dzięki dofinansowaniu unijnemu w Urzędzie Miasta Żory wdrożonych zostanie 8 e-usług publicznych, które umożliwią zdalną interakcję z klientami.