Konsultacje dotyczące wzorów kart do głosowania w wyborach

We wszystkich żorskich dzielnicach odbędą się spotkania konsultacyjne z mieszkańcami, dotyczące wzorów kart do głosowania w wyborach samorządowych w 2018 roku.

Konsultacje odbędą się od 19-20 czerwca, w godzinach od 16:00 – 18:00 w siedzibach Rad Dzielnic, gdzie zostaną wyłożone wzory kart do głosowania. Wzory kart do głosowania będą również wywieszone w siedzibie Urzędu Miasta przy Al. Wojska Polskiego 25 oraz w BIP.

Uwagi do wzorów kart można składać do 21 czerwca do godziny 12:00: w siedzibach rad dzielnic, osobiście w Urzędzie Miasta Żory Al. Wojska Polskiego 25 pokój 102 lub przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz zgłaszania uwag można pobrać w UM Żory, Al. Wojska Polskiego 25 pokój 102 oraz na stronie internetowej.

Treść ogłoszenia Prezydenta Miasta

 

 Konsultacje

Najnowsze:

Towarzystwo Ballo świętowało 15 urodziny!

Już od piętnastu lat Towarzystwo Wspierania Twórczości Dzieci i Młodzieży Ballo wyszukuje artystyczne talenty z naszego miasta i pomaga młodym ludziom w rozwijaniu ich zdolności. Podsumowaniem dotychczasowej działalności stowarzyszenia była jubileuszowa gala, zorganizowana w żorskim Domu Kultury.

Sesja Żorskiej Rady Seniorów – marzec 2018 r.

Żorska Rada Seniorów spotka się na sesji, by porozmawiać o sprawach dotyczących starszych mieszkańców naszego miasta.

Posiedzenia komisji Rady Miasta – marzec 2018 r.

Tradycyjnie już w tygodniu poprzedzającym sesję Rady Miasta Żory na swoich posiedzeniach spotkają się radni wchodzący w skład komisji branżowych Rady Miasta. Szczegółowy harmonogram posiedzeń zamieszczamy poniżej.

Sesja Rady Miasta – marzec 2018 r.

Najbliższa sesja Rady Miasta, podczas której żorscy radni spotkają się, by obradować nad ważnymi dla miasta sprawami, odbędzie się w czwartek 22 marca w sali narad Urzędu Miasta przy Rynku 9. Rozpocznie się o godzinie 14:00.

Pobiegnij w blasku pochodni! Startują zapisy do VI Żorskiego Biegu Ogniowego

Biegnąca malowniczymi uliczkami starówki trasa, rozświetlona przez blask płonących pochodni oraz niezwykła atmosfera Święta Ogniowego już po raz szósty przyciągną do Żor biegaczy, spragnionych rywalizacji w Żorskim Biegu Ogniowym! Warto pospieszyć się z zapisami, ponieważ miejsc ubywa błyskawicznie!