Konsultacje dotyczące wzorów kart do głosowania w wyborach

We wszystkich żorskich dzielnicach odbędą się spotkania konsultacyjne z mieszkańcami, dotyczące wzorów kart do głosowania w wyborach samorządowych w 2018 roku.

Konsultacje odbędą się od 19-20 czerwca, w godzinach od 16:00 – 18:00 w siedzibach Rad Dzielnic, gdzie zostaną wyłożone wzory kart do głosowania. Wzory kart do głosowania będą również wywieszone w siedzibie Urzędu Miasta przy Al. Wojska Polskiego 25 oraz w BIP.

Uwagi do wzorów kart można składać do 21 czerwca do godziny 12:00: w siedzibach rad dzielnic, osobiście w Urzędzie Miasta Żory Al. Wojska Polskiego 25 pokój 102 lub przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz zgłaszania uwag można pobrać w UM Żory, Al. Wojska Polskiego 25 pokój 102 oraz na stronie internetowej.

Treść ogłoszenia Prezydenta Miasta

 

 Konsultacje

Najnowsze:

Rusza rekrutacja na bezpłatne szkolenia komputerowe!

Już we wrześniu rozpoczną się bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu pn. „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Rekrutacja trwa do 31 sierpnia!

Zabawa dla całych rodzin i zlot foodtrucków na zakończenie wakacji!

Możliwość spojrzenia na miasto z góry podczas lotu balonem, letnia alternatywa dla jazdy na sankach, czyli Summer Tubing, kino plenerowe oraz drugi Żorski Zlot Foodtrucków - to tylko niewielka część atrakcji, przygotowanych na zakończenie wakacji w naszym mieście. Już po raz czwarty w Parku Cegielnia odbędzie się Żorski Dzień Rodziny.

Turniej dla młodych piłkarzy w Baranowicach

Młodzi adepci futbolu przyjadą do Baranowic, by wziąć udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa LKS Baranowice.

Rodzinne ściganie na rolkach w Parku Cegielnia

Jeśli lubicie jeździć na rolkach i chcielibyście sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z innymi mieszkańcami miasta, to ta inicjatywa z pewnością się Wam spodoba. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach  organizuje pierwszą edycję „Rodzinnego ścigania na rolkach”.

Młodzi piłkarze wybiegli na murawę, by uczcić pamięć Darka Budnioka

Po raz siódmy najlepsi młodzi piłkarze z regionu przyjechali do Żor, by sprawdzić swoją formę przed startującym sezonem, a jednocześnie uczcić pamięć zasłużonego sportowca i wychowawcy młodzieży podczas Turnieju Piłki Nożnej im. Darka Budnioka.