Jesteś kreatywny? Szukasz pracy? Biblioteka szuka specjalisty ds. marketingu i projektów

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds. marketingu i projektów. Dokumenty aplikacyjne można składać do 10 listopada.

Kandydat na stanowisko specjalisty ds. marketingu i projektów musi spełniać następujące wymagania: posiadać wykształcenie wyższe, znać przepisy z zakresu prawa prasowego i autorskiego oraz zagadnienia z zakresu public relations, sprawnie obsługiwać komputer oraz posługiwać się programami graficznymi oraz umieć redagować teksty. Wraz z dokumentami aplikacyjnymi kandydat powinien też złożyć koncepcję działań promocyjnych, reklamowych i public relations dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach, której długość nie będzie przekraczała 4 stron formatu A4.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie lub wysłać na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach, os. Pawlikowskiego PU-13 do 10 listopada br.

Szczegółowe wymagania oraz zakres zadań na stanowisku pracy znajdują się w ogłoszeniu o naborze pracownika.  

 

Nabór biblioteka

Najnowsze:

Hala pełna ludzi i sportowych emocji! Za nami dzień treningowy Olimpiad Specjalnych

Zawodnicy z 9 śląskich klubów odwiedzili dziś żorską halę sportową MOSiR. Niepełnosprawni sportowcy wzięli udział w XXV Śląskim Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych.

Transmisja na żywo – przydział mieszkań w ramach programu „Z przyszłością w Żorach”

Ponad tysiąc nowych mieszkań powstanie dzięki innowacyjnemu projektowi „Z przyszłością w Żorach”! Mieszkania czynszowe to doskonała opcja dla tych, którzy marzą o własnym „M”, a nie chcą zaciągać kredytu. Najemców, którzy zamieszkają w nowych budynkach poznamy już w najbliższą sobotę 24 lutego. Zapraszamy do śledzenia na żywo transmisji z ustalenia kolejności prawa do wyboru mieszkań!

Skrajnie łatwopalne – nowa wystawa w galerii żorskiego kina

Wystawa malarstwa pt. „Skrajnie łatwopalne” eksponowana jest obecnie w kinie „Na Starówce”. Na wystawie można oglądać prace młodego żorskiego artysty Wojciecha Kazimierczaka.

Utrudnienia na ul. Dworcowej. Rusza remont przejazdu kolejowego

PKP PLK S.A. przeprowadzi prace związane z przebudową torów kolejowych (wymiana kolejnych dwóch torowisk i tzw. przejścia rozjazdowego) na przejeździe na ul. Dworcowej. Utrudnienia w ruchu potrwają trzy tygodnie i rozpoczną się 26 lutego o godz. 9:00.

Mieszkania czynszowe powstaną w trzech lokalizacjach! Najemców poznamy już 24 lutego

Program „Z przyszłością w Żorach” był tematem konferencji prasowej, która odbyła się w poniedziałek (19.02) w Muzeum Ognia. Z dziennikarzami spotkali się: Waldemar Socha - Prezydent Miasta Żory, a także Olgierd Zaraś - Prezes Zarządu Zakładów Techniki Komunalnej Sp. z o.o., Joachim Gembalczyk - Dyrektor Zarządu Budynków Miejskich oraz kierownik budowy - Marcin Gawęda. Spotkanie poprowadziła Anna Ujma – Pełnomocnik Prezydenta ds. Promocji, Kultury i Sportu.