Urodziny miasta na sportowo, czyli Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Żory

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza zakłady pracy oraz instytucje do aktywnego świętowania 746 urodzin Miasta Żory. Z tej okazji organizowany jest Halowy Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Żory.

Piłkarskie rozgrywki odbędą się w niedzielę 25 lutego w hali sportowej MOSiR w Żorach przy ul. Folwareckiej 10. - Udział w turnieju to doskonała okazja do wyłonienia najbardziej usportowionego zakładu pracy czy instytucji miejskiej, promocja aktywności sportowej, a także stworzenie doskonałej zabawy wpływającej na integrację zespołu – zachęca do wzięcia udziału w imprezie MOSiR Żory. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.mosir.zory.pl

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Żory

Najnowsze:

Świadczysz usługi hotelarskie? Masz obowiązek zgłosić to do Urzędu Miasta

Osoby świadczące usługi hotelarskie w obiektach innych niż obiekty hotelarskie zobowiązane są przed rozpoczęciem działalności zgłosić taki obiekt do ewidencji prowadzonej przez Urząd Miasta. Obowiązek ten wynika z Ustawy o usługach turystycznych.

Prezydent Waldemar Socha uzyskał absolutorium

Za nami sesja  absolutoryjna Rady Miasta Żory. W czwartek, 24 maja żorscy radni głosowali nad uchwałą w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta Żory absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za 2017 rok. Wynik głosowania jest pomyślny dla prezydenta.

Kursy autobusów w Boże Ciało

W czwartek, 31 maja - Boże Ciało – autobusy będą kursowały według rozkładu niedzielnego, natomiast w piątek, 1 czerwca zgodnie z rozkładem jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej.

Przedszkole na Kleszczówce z prestiżową Nagrodą Roku SARP!

Otwarta we wrześniu minionego roku siedziba Przedszkola nr 4 w żorskiej dzielnicy Kleszczówka ponownie została doceniona przez ekspertów! Nowoczesny budynek został uznany przez  Stowarzyszenie Architektów Polskich za najlepszy obiekt 2017 roku w kategorii budynek oświaty.

Strażacy z Osin świętowali jubileusz

Piękny jubileusz 110-lecia powstania i działalności obchodzili w minioną sobotę, 19 maja strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żorach-Osinach.